Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliban smároltam egy sráccal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban smároltam egy sráccal. Azóta szarul vagyok. Csókláz? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Fáj a mandulám(alig tudok nyelni),lázas vagyok,levert,gyenge..Buli után 1-2 nappal jelentkeztek a tünetek..És egyre szarabbul vagyok. Csókláz lehet ? Mit csináljak? Dokinál voltunk,írt fel gyógyszereket.Azt mondta fertőzés lehet,akár egy tüsszentéstől vagy valamitől elkaphattam(nem akartam mondani h smároltam...) Előre is köszi 16/l
2011. jan. 3. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a csóktól kaptad el, ahogy a doki is mondta, akárhogy elkaphattad.
2011. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csókláz XD
2011. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Háhá nekem is volt olyan betegségem ami állítólag főleg csók útján terjed...de ez nem az lesz szerintem


16/f

2011. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nielindi ***** válasza:
2011. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csókláz, vagy becsületes nevén mononukleózis (Pfeiffer-féle mirigyláz) nem jelentkezik ilyen hamar (a lappangási idő 30-40 nap), szóval nem hiszem, hogy ez lenne az ok. Amúgy akkor a nyakad lenne nagyon megdagadva (mint ha mumpszos lennél). Szóval szerintem csak egy egyszerűbb fertőzésed van. Amúgy a "csókláz" nem csak csókkal terjed, én ovis voltam, amikor megkaptam.
2011. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom mennyia lappangasa idelye, nekem si volt, nalam is magas lazzal, gyengeseggel es torokfajassal jart...ha a gyogyszertol nem mulna akkor menj vissza a dokihoz es mond el neki, h csokoloztal is azon az ejszakan...
2011. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
HIV
2011. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig jó lett volna, ha mondod, mert Penicillint adnak alapból, erre viszont az nem jó.
2011. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

arra nem gondolsz h simán csak elkaptál tőle egy vírust?:D

vagy bárki mástól.

2011. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!