Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire haladjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire haladjak gyorsan?

Figyelt kérdés

Főleg csajoktól kérdeznék.


Van egy lány, akivel találkoztam szilveszterkor buliban. Egy közös ismerősünk által már fél éve találkoztunk először, akkor kicsit beszélgettünk, meghívtam egy italra, de aztán ennyi volt, nem kezdeményeztem, pedig tetszik.


Most hogy megint találkoztunk, táncolgattunk, hülyéskedtünk. Szilveszter után írtam neki e-mailt, hogy remélem hazaért rendben stb. Válaszolt is.


A kérdés az, hogy folytassam a levelezgetést mindenféle dolgokról, aztán 1-2 hét után mondjam, hogy szeretnék vele találkozni vagy akár már a 2. levélben hívhatom randira?


Tudom, hogy vannak olyan srácok, akik már pár perc után smárolnak és taperolnak, de én nem szeretek annyira nyomulni.


2011. jan. 3. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a nyomulós pasikat, de szerintem nyugodtan kérhetsz randit a lánytól a második levélben.

Nehogy az legyen a vége, hogy azt hiszi, nem érdekel, és összejön mással, mire lépni mersz!


Az a lényeg, hogy személyesen a randin ne nyomulj, mint egy úthenger.


Sok sikert!

2011. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán hívhatod rögtön.. Attól még, mert találkoztok, nem kell rögtön "smárolni meg taperolni". De azért előben jóval gyorsabban és talán egyszerűbben is mennek a dolgok, mint e-mailben.

22L

2011. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a randi nem kötelezvény semmire, csak egy lehetőség. szerintem simán elhívhatod, bár a magam részéről az élőszót többre értékelem, mint az emailt :)
2011. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én sem szeretem a levelezést, ezért is szeretnék vele inkább találkozni.

Nem vagyok az a lerohanós fajta, biztos hogy nem fogom taperolni vagy ilyesmi.

Köszönöm a válaszokat!

2011. jan. 3. 15:17
 5/6 anonim válasza:

Leglényegesebb dolgot hagytad ki a lány, mit érez irántad?

-.-.-.

Szerintem nyomulj , hívd randira , nem kell rögtön lekapni , de ne tetesd a kisnyúszit legyél bátor . Sok sikert .

2011. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mit érez irántam. De szerintem semmit, mert összesen kétszer találkoztunk, ennyi idő alatt max. szimpatikus lehetek neki.


A kérdés kiírása óta egyébként annyi történt, hogy írtam neki, hogy szívesen meghívnám egy sütire. 1 héttel később válaszolt, bocsánatot kért hogy csak most ír, de vizsgaidőszak van és teljesen szét van csúszva.


Egyébként benne van a sütizésben, de majd inkább csak ha letudta a vizsgáit. Így várok most január végéig...

A kései válaszlevélből és abból, hogy csak vizsgák után akar találkozni, arra következtetek, hogy sajnos annyira nincs oda értem. Na mindegy, hamarosan kiderül.

2011. jan. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!