Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a lánynak, hogy csak kavarni akarok vele?

Figyelt kérdés
Az egyik csaj bejön meg én is neki, de nem akarok vele összejönni, viszont kavarni igen. Csak azt nem tudom, hogy mondjam meg neki...
2011. jan. 2. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
miért csak kavarni akarsz vele?
2011. jan. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mit akarsz kavarni? Tésztát? Levest?
2011. jan. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindjettőtök érdekében sehogy. Inkább keress valakit, akit nem csak megd*gni akarsz.
2011. jan. 2. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem sehogy,meg se mond neki
2011. jan. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát csak du*jatok és tereld a témát vhogy a járásról és proobáld minnél többször lefektetni
2011. jan. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sehogy sem.Találkozgatsz vele,megdugod,utána meg felé sem nézel egy hétig.Aztán felhívod,udvarolsz egy kicsit,megdugod és lassan rájön,hogy ő szerda mondjuk.

Ha jól dugsz,akkor ennyivel is beéri nagyon sok csaj,évekig csináltam ezt.Havonta egyszer vidd el moziba,meg vegyél neki néha ezt azt valami ajándékot,virágot,cserébe a jó dugásért,meg a hűtő kizabálásáért,ha nála vagy.

2011. jan. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem fér a fejembe, miért ne kéne elmondani??!!

Miből gondolja bárki azt, hogy a csaj nem csak ennyit akar?

Ha meg tényleg nem csak ennyit akar, pláne el kéne mondani, mert annak csak pofáraesés a vége, nem kéne egy dugás miatt megbántani egy lányt!

A válaszom röviden: Őszintén. (de azért finoman)

Ha benne van benne van, ha meg nincs, hidd el, nem éri meg átb@szni egy nőt, aki soha nem bántott téged, egy dugás miatt.

2011. jan. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Kavarj vele, aztán majd rájön.
2011. jan. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Én se értettem soha, hogy mért kell az ilyesmiről hazudni. Hogy hogyan mondd meg az igazat? Elmondod hogy vonzódsz hozzá, de nem szeretnél kapcsolatba lépni most senkivel, és hogy ha ezt vállalja, akkor szívesen töltenéd vele az időd. De mindenképp hangsúlyozd neki, hogy ne reménykedjen többen.
2011. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

értem köszönöm a válaszokat.

a kérdésre azért akarok vele kavarni, mert jó csaj, de osztálytársam és nem a legjobb ötlet egy osztálytárssal járni..

2011. jan. 2. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!