Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom, hogyan viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogyan viselkedjek vele, ha osszefutunk?

Figyelt kérdés
Elmondtam az egyik sracnak, hogy tetszi, amire o mar hetek ota nem mondott semmit es ez nekem olyan ciki. Mondjuk meg soha nem volt senkije, de en nem tudom hogy visonyuljak hozza, ha osszefutunk majd a suliba. Kicsit bant, hogy se igent se nemet ne mondott es most nem tudom legyek vele olyan, mint regen mosolyogjak es koszonjek vagy ne is koszonjek neki. Ti mit gondoltok?
2011. jan. 1. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

egy köcsög. várd ha ö jön hozzád, lehet hogy csak megijjedt, és ha látod hogy néz feléd, és gondolod, oda mehetnél és beszélni vele.

Ha meg rosszul bán veled, akkor szoljál, ha budapestben van és majd megverem

2011. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szimplán lehet, hogy annyira gyerek, még a vallomásod sem bátorította fel. Ebben a korban ez még megbocsátható. Ha idősebb lenne, akkor azt mondanám, felejtsd el, mert egy férfitő elvárható a válasz.

Viszont nemet mondani sem könnyű. Ne az igent próbáld kiszedni belőle, hanem az őszinte válaszát.

Ha nem jössz be neki, van ilyen, nem ciki.

2011. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!