Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem jó vele a csók. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó vele a csók. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, a nyáron "kavartunk", most úgy néz ki randizni fogunk, viszont van egy probléma: egyáltalán nem jó a csókja! Sosem tudom, hogy mit csináljak amikor csókolózunk, olyan összevisszaság az egész, mintha nemis dugná a nyelvét a számba. Nem igazán tudom leírni az érzést, de én szeretem a "nyelvsimogatós" csókokat...ha értitek miről beszélek. Segítsetek! (légyszi normális válaszokat, köszi)
2011. jan. 1. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
iránytsd te a csókolózást, tanítsd meg arra amit szeretsz! :)
2011. jan. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát így jár aki sok fiúval csókolozott:)
2011. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az, hogy tudom, hogy mit szeretek, az miért jelenti azt, hogy már sok fiúval csókolóztam? öten voltak, szerintem ez nem sok, de gondoljon ki mit akar
2011. jan. 1. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

onnan, hogy van viszonyításod.

az öt viszont akkor nem sok, ezét elnézést, de akkor se négy:P ha négy akkor se három, ha három akkor se kettő. Nem mondtam egy szóval se hogy baj, nyugi. De ha minnél több viszonyítási alapod lesz annál nehezebb lesz:) ezt nem értik akik meg álandoan lefekszenek valakivel, azért lesz nagyobbok az igényeik a téren. Remélem értettél és nem tnök provokatívnak.

2011. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, persze, értek mindent :) csak hogy ne tűnjek egy nagy ***nak, 17 vagyok és szűz, amire meg büszke vagyok :D
2011. jan. 1. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
na látod ez helyes:)
2011. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudsz rajta segíteni, csak rengeteg türelemmel, ami 17 évesen nem nagy erénye az embernek...

Tinikoromban én is megpróbáltam rávezetni pár fiút, hogy Nekem hogy jó, tartották magukat 20 percig, aztán megint "elfelejtették".

Saját kis felmérésem szerinte a fiúk 30%-a csókolt úgy, ahogy én szeretem. Inkább 20.

2011. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan és görcsös. Én akkor nem használom a nyelvemet, ha nincs kedvem csókolózni.
2011. jan. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!