Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért blokkolok le? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért blokkolok le? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, higy miért blokkolok le mindíg, ha egy olyan lánnyal beszélgetek aki tetszik nekem? közömbös lányoknál ez nem fordul elő, de aki tetszik, azzal kapcsolatban rendszeresen tapasztalom.:( pont most..már ki vok készülve teljesen. segítenétek rájönni, hogy miért van ez?

19/F


2010. dec. 31. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert tetszik.
2010. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
b*szki , 19 vagy.. hát figy írj fel témákat egy papírra és öblícsd le a torokod egy kis pálesszal , h jó legyen ahangod és hajráxD .. majd elmúlik csak az első pár randin vagy találkozásnál cink , nekem 15 évesen múlt el "a nagy izgalom".
2010. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez függ a lánytól is, van aki tök kuka, alig beszél vmit, vagy csaj mosolyog, néha nyom egy aha-t és ennyi, van akivel meg folyamatosan lehet beszélgetni, értelmes témákról, vagy értelmesen beszélgetni hülyeségekről.. :)


Amúgy csak add magad, ami téged nem érdekel arra ne mondj semmit, ami tetszik benne, az erősitsd meg, hogy az tényleg jó. Ez jó módszer arra, hogy egy idő után felfogja, hogy téged mi nem érdekel és azt a témát hanyagolni fogja. Még ha ennek nincs is tudatában.


Nemtudok többet mondani, nekem a beszélgetés megy általában, de nemrég találkoztam egy lánnyal és görcsbe rádnult a hasam a gondolattól, hogy elmondom neki mit érzek iránta.

2011. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!