Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14/L 19/F belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/L 19/F belefér?

Figyelt kérdés
semmi komoly, csak egy kérdés(:
2010. dec. 30. 21:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amúgy én nagyon nagy baromságnak tartom az ilyen kérdéseket! Miért mi döntsük el,hogy hány év legyen az egyes párok között a korkülönbség? Lehet 1-2év is ha nem értitek meg egymást meg lehet 10is ha igen.A kérdés,hogy szeretitek-e egymást? De ezt nem mi tudjuk megmondani hanem ti érzitek/vagy nem.
2010. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 biohazardxxx ***** válasza:

Érdekes... De szerintem inkább tőled feljebb való korosztályba keresgélj mert itt a szíved és a karod is eltőrhet... a kart arra értem hogy a lány apja töri el ha megbántod a kicsi lányát... Amugy meg nem szabad foglalkozni velük mert csak gondod lesz belőle. Nem stabilak, ilyen korban az ritka...



23F

2011. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bár fiatalnak tűnik a lány, de sztem simán belefér.

Én 15 voltam amikor összejöttem a 20 éves párommal. Már 7 éve együtt vagyunk és most várjuk a kisbabánkat. Tehát nyugodtan meg lehet próbálni, de ezt nem nekünk kellene eldönteni.

2011. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
29%
a gyermekem apja 23 én 16 vagyok...
2011. jan. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
15%
Az a 19 éves pasi, aki egy kislánnyal jön össze, egy lúzeroid balf@sz!
2011. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem fér bele, én szememben egy-két, max. három év az elfogadható, na meg ha nem tetszel a lány családjának feljelentenek kiskorú megrontásáért viccből. Ismerek olyat akivel ez történt, srác ment börtönbe 3 hónapra, utána kiengedték próbaidővel, csaj meg ment pszichologushoz.
2011. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
72%
@15:13 hát ezt én még interneten se merném felvállalni T_T
2011. jan. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szeretitek egymást, akkor miért ne? Láthattad, írták páran, hogy nekik bevált! :) Egyébként nálam majdnem ugyanez a helyzet, én 15 barátom 19, és nekünk teljesen rendben van, barátom egyébként azt mondta, hogy amikor először meglátott, idősebbnek nézett legalább 2 évvel. Szerintünk nem számít a kor! ;)
2011. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnél egy kapcsolatban. Ha még 1-2 évig elvagy a séta-mozi-puszival akkor rendben.

Mondjuk kérdés, hogy egy 19-20 éves férfi igényeinek elég-e ez. Egy ennyi idős csajtól kb ennyit várjál.

2011. jan. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!