Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy egy vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy vélemény romba dönt 20 másikat?

Figyelt kérdés
hogy sokszor mondják hogy szépvagyok meg jócsaj és egy kétszer évente azt hogy béna vagyok és bennem csak a rossz marad meg mindig. a jót már megsem hallom, le se sz.rom, pedig azt sokszor mondják pasik, csajok is. idén is egy pasi mondta hogy milyen szerencsétlen vagyok egyből kiborultam, és vesézni kezdtem és elbizonytalanodtam hiába mondja 20 másik nagy átéléssel az ellenkezőjét jön egy ilyen és megvagyok lőve, elvérzek és egy kupacsz.rnak érzem magam félévig.
2010. dec. 30. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és mit tegyek ellene. tényleg márciusba mondta. tudom magamról hogy nem vagyok ronda meg jól nézek ki csak romba dönt, mert pl ez a pasi tetszett és ilyenkor mindig az az első gondolatom, hogy szét kéne műtetni minden részemet.
2010. dec. 30. 21:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van sajnos mióta világ a világ, csak a rosszat halljuk meg és csak a rosszra figyelünk fel!


A sok jóra viszont nem, és ezért nem vesszük észre sokan azt , hogy ki az aki komolyan érdeklődik irántunk vagy komolyan szeret...


Vannak féltékeny emberek, gyerekesek, írigyek, és ők lehet h pont azok voltak...

2010. dec. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, rám sok csaj mondja, hogy jól nézek ki, de csak azt hallom meg akik leszólnak, igazuk is van, egy semmitérő sz*r vagyok:D

20f

2010. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen, hogy anno 16 évesen bevallottam egy fiúnak, hogy többet érzek iránta, mint barátság, erre ő kikosarazott. Hogy miért? Mert az ő barátainak csak iszonyat vékony barátnői vannak, és én már molettnek számítottam. (megjegyzem, nem vagyok kövér,nőies,formás alakom van) Szal égő lettem vna gondolom...

Ezek után elástam magam, bebeszéltem magamnak, hogy egy ronda, semmirekellő csaj vagyok, pedig ez az egyetlen egy fiú kosarazott ki életemben...

4 év után már röhögök rajta, bókok sokaságát kapom nap mint nap,nem egy fiú akar velem járni,de a mai napig kísért ez az egy eset, és azt gondolom, hogy ezeknek a fiúknak csak alacsony az elvárása kinézet téren, azért kellek nekik...

20/L

2010. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is kikosarazott egy csaj egyszer, azóta nem csajozom, engem nem fog többet elutasítani senki az tuti!Inkább akkor maradok szingli.
2010. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!