Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, idősebb hölgyek! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, idősebb hölgyek! Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval egy 16 éves csajszi vagyok,holnap a barátommal töltöm a szilvesztert akivel átmegyünk nővérézhez(most megyek elősször)és a nővérének van 2 kislánya az egyik 10 éves a másik 8.És szeretnék nekik venni valami apróságot pl: nyaklánc.fülbevaló.stb.. ti mit ajánlotok hogy vegyek így első talira??Köszönöm a válaszokat!

UI: Nem tudtam hova irjam ki ezt a kérdést.


2010. dec. 30. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem csokit vegyél, avval nem lehet mellélőni, esetleg egy ilyen meleg zoknit, vicces mintával:

[link]

2010. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek kösszönömm:)

Nem rossz ötlet.

2010. dec. 30. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Csokit.Mivel nem dolgozol,önnálló kereseted nincs,ezért ne gondolkozz nagy dolgokban.
2010. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló az a zokni 8000rupó:OO

sztm vegyél nekik eg üveg gyerekpezsgőt meg hajbavalókat(hajpánt, hajráf, csatt..)

2010. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:07

Igen nincs önálló keresetem de megtakarítot pénzem van:)

De a csoki is jó ötlet,és a pezsgő is.

Köszönöm mind a kettőtöknek.

2010. dec. 30. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is gyerekpezsgőt vennék, meg valami finom csokit, amit minden gyerek szeret, kindertojást vagy ilyesmit. Vagy mivel lányok valami szép hajpántot és vehetsz nekik, én is bele vagyok hülyülve a hajpántokba, amióta csavarom a hajam, pedig már nem vagyok kislány :D

Apróbb gyereksminkkészletet is vehetsz, mi is szerettük ezeket 7 évesen, lehet kapni külön gyerekeknek valót játékboltban :)

Jó szórakozást!

21/N

2010. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyon szépen köszönöm!!
2010. dec. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!