Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jel volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jel volt?

Figyelt kérdés

Elmondtam a sracnak mar vagy 3 hete hogy tetszik. Kicsit tapasztalatlan, nem volt meg soha baratnoje. Majd multkor mikor talalkoztam vele jo hangosan ramkoszont.

Jah es legyszi kimeljetek az hulye valaszoktol hogy biztos azert koszont hangosan mert suket vagyok... Koszonom!


2010. dec. 29. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:

:)

Biztos nem vagy közömbös számára, lehet, hogy tetszel is. De ezek után, ha nem lép, akkor elég ügyetlen, hogy finoman fejezzem ki magam. Azért már ne te hajts utána.

2010. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hihetetlen egyeseknek itt szerelmet vallanak és mégse csinálnak semmit... és még én vagy a lúzer :D
2010. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért köszönt hangosan, mert süket vagy :D
2010. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak rád köszönt akkor nem nagyon érez irántad semmit csak nem akart megbántani,vagy csak nagyon félénk:D
2010. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Uhh, hát én már nem hiszem, ha tetszik egy pasinak egy lány és a csajszi lép elsőre, komolyan van még olyan bárgyú pasi, aki ezek után ne lépne????:O
2010. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
DeadGirl! Legalabb nem vagyok lezbikus :P
2010. dec. 29. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj nekem legalább tudnád leírni :D

Amúgy meg ezzel nem tudsz megsérteni :D

2010. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kimarad egy s betu es akkor mi van? Szerintem nem olyan kene itt tanacsokat osztogasson, aki... :P
2010. dec. 29. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!