Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért nem ír rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem ír rám?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megismerkedtem egy lánnyal akivel egy suliba járok, jól elbeszélgettünk igaz eddig csak msnen, de ahogy észrevettem tetszem neki(sokat néz..). Utalt is rá hogy holnap beszélünk, de nem írt rám. Nem értem, mégse jövök be neki? vagy miért nem ír rám? és az nem gáz hogy egyfolytában én írok rá?:S
2010. dec. 29. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te kicsit komolyabban veszed, mint ő téged. Ez azért baj, mert később esetleg túl nyomulósnak tűnhetsz. Vegyél vissza kicsit, várj amíg keres. Ha tényleg tetszel neki, akkor keresni fog.
2010. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Velem is pont ugyanez volt amíg nem jártam a pasimmal! Soha nem írt rám msn-en mindig én írtam rá!! De ne siesd al a dolgot! Biztos szeret..velem ís így volt nem írt rám de amikor bevalotta hogy szerelmes belém és elkezdtünk járni azóta ő ír rám :D
2010. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van sok lány, aki elvből nem ír rá senkire MSN-en. Aztán lehet az is, hogy csak szimplán félénk kicsit. Vagy esetleg ku®vára nem érdekled Őt. Ja, ez a három lehetőség van.
2010. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne "zaklatni"!!! Én is ki lennék akadva, ha valaki egyfolytában írogatna nekem!!!!! Lehet, hogy csak valamelyik barátnőjének bejössz, és féltékenységből mondott valami rossz dolgok rólad...Ne üzenetekkel halmozd el, hanem próbálj beszélni vele személyesen!!!!!!!! Remélem, hogy segítettem!!!! :)
2010. dec. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megint én!!! Vagy az is lehet, hogy csak gondolkozik a dolgon, időre van szüksége!!!! Hagyd, hogy tudjon dönteni!!!! Puxa :)
2010. dec. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ennek a csajnak én adtam tanácsot, hogy ne irjon rád, mert ha nyomul rád akkor nem fogod tudni becsülni,

mert a fiuk nem szeretik a könnyű prédát, ezért most a te dolgot pitizni neki.

Azért irtam neki hogy senkinek sem kell a trabant amit ingyen dobnak utána, de azért kell mindenkinek a bmw mert azért gürcölni kell.

Tehát most ő a bmw te meg a gürizős.

Na hajrá

(mert ha odadobná magát azthinnéd hogy krva)

25F

2010. dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

cukcsi.[b][c=4]Helga[/c][/b]ribcsi. üzenete:

Szia Gyuri! Én vagyok a Helga a suliból, azért nem írok rád msnen, mert tudod el kell neked mondanom vmit, tudom, hogy nem ez a legjobb hely meg ilyenek..na de :S ajj ojan nehézkes ez ): Sszóval nekem van pasim =/ de nyem szeretm. de majd beszélünk és kialakítunk egy msnes kapcsolatot, mert úgyse ismerjük 1mást és úgyis olyan nehezünkre esne esetleg személyesen beszélni a kujjva msn helyett .:((S)D:Dx,Ddd oO ;$$

2010. dec. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem gyuri vagyok,bocsi:( :D
2010. dec. 29. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:
vááááá ez a leggázabb a net világában a fiatalokkal, hogy msn függők vagytok... tisztelet a kivételnek. Már nem tudok különbséget tenni az érzelemkifejezések között és nem tudtok élőben beszélgetni. Mégis mit gondoltok, mennyire lehet valakit megismerni egy GÉPEN keresztül? kapjatok már az agyatokhoz. Beszélgess vele élőben, találkozzatok, ne az msnen beszéld meg vele.
2011. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!