Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy másik lány van ráerőltetve?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú akinél úgy gondolom simán lenne esélyem. Csak az a gond,hogy a legjobb barátja a húgával akarja őt (már évek óta-.- ) összehozni. A kiszemelt legjobb barátjával összehaverkodtam (azért mert tudom,hogy ez jópont a srácnál,ha jóba vagyok a legjobb barátjával)

A kiszemelt fiú és a legjobb barátja húga jóban vannak,de inkább csak "muszájból" jó pofiznak egymással a legjobb barát miatt. Sokszor mégis annyira idegesítő,hogy a srác legjobb barátja mennyire mániákusan akarja őket összehozni és azt képzeli,hogy ez sikerülni fog neki! A srác nem akarja megbántani a legjobb barátját azzal,hogy nem tetszik neki a húga. Néha már úgy gondolom,hogy feladom,mert ez már annyira idegesítő... Valahogy mielőtt végleg feladnám mindig rábeszélem magam arra,hogy próbáljak harcolni a szerelemért.


2010. dec. 28. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
hívd el a srácot randira, és hozd össze a dolgot, és a haverja is leszáll majd róla
2010. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Funktasztikus ***** válasza:
küzgyéééxD jelezz felé hogy tetszik neked..
2010. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a srácot ennyire tudja manipulálni a legjobb barátja, akk sztem felejtsd el. Keress vkit, aki a maga ura.
2010. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!