Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! A ti esetetekben mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! A ti esetetekben mi szamit nyomulasnak? Volt mar ugy, hogy egy csaj nyomult ratok? Hogyan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 16:29
 1/6 Moszuke ***** válasza:
100%

gondolom mindenkinek más és más, de engem már az is zavart amikor 1 lány húgomon keresztül basztatott, hogy figyeljem az iwiwet meg msn-n vegyem fel őt meg ilyenek.

és ez még a szánalmasabb módszer mert nem a képembe "nyomul"


szerintem ha 1 lány nyomul azzal értéktelenné teszi magát és a fiú nem fogja megbecsülni. túl könnyen kapja meg stb-stb.

(most magamból indultam ki.. ezzel a lánnyal 1hónapot jártam.. aztán rájöttem, hogy a belső értékei vetekednek egy darab bottal. de hát naiv vagyok és mindig adok 1esélyt mindenkinek..)

2010. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ésszerű keretek között "nyomul", akkor nincs azzal semmi baj. Nem szeretem, ha hetekig csak húzza egy lány az agyamat. Egy kicsi nyomulás akár pozitív irányba is terelheti a dolgokat. Biztató mindenesetre.
2010. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az a véleményem h igazából jó ha 1 lány nyomul de azzal szerintem ne tervezz hosszútávra az ienek vagy ribancok vagy rondák...
2010. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb nyomulós csajnak rengeteg önbizalma, ami miatt sok embernek alapvetően ellenszemves, ritkán érdemes ilyennel kezdeni.
2010. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha mindig követ, simogat mindig, egyfojtába beszélgetni akar még akkor is ha látja hogy én nem akarom,
2010. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát ha a csávó kerüli a társaságát, zenét hallgat amikor ott van a csaj olyankor már nyomulás
2010. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!