Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem csak annyi a gondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem csak annyi a gondom hogy van egy srác aki nagyon tetszik elvileg neki is nagyon bejövök mit tegyek?

Figyelt kérdés

néha szokott tapizni meg minden.már régóta tart ez köztünk.én szeretnék tőle valamit de ő ÁLLÍTÓLAG nem,de a haverjai mondták hogy állandóan rólam beszél meg minden.én felhívtam hogy most mi van-ő azt mondta hogy az egészet barátinak szánta(és én meg elmeséltem a barátnőmnek,ő meg azt mondta hogy a tapizást meg mindent hogy lehet barátinak szánni?!)aztán egy bulin pedig lesmárolt,és ő kezdeményezett ráadásul.

a barátnőm aztán egy-két napra rá,beszélt vele hogy most mi van,a srác pedig azt mondta hogy szálljak le róla..én meg néztem nagyokat

és most pedig átnéz rajtam-a haverja szerint akar tőlem valamit csak még magának se akarja bevallani(a srác 9 évvel idősebb nálam)

mit tegyek??:\\\'(

L/13


2009. jan. 24. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
es te hany eves vagy?:)
2009. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

13

de egyébként ott van a legalján hogy L/13

2009. jan. 24. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:

foglaljuk össze: 22 éves srác tapizik, hülyít egy 13 éves lányt

konklúzió: a pasi szemét paraszt, elmehet a fenébe

mit tegyél? ismerj meg (fel) egy kedves szemezésre érzékeny 14 éves fiút

2009. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is kihasznál az a srác mert tudja hogy téged bármikor lehet tapizni mert hagyod magad. ÉS azt már megse kérdezem hogy mért hagyod.Egyértelmű:jól esik neked hogy egy 22 éves pasi fogdos és igy szépnek érzd magad stb. Nekem is volt már hogy idősebb pasi tetszett meg énis nekki de azért a legnagyobb ,,láw,,-ban is átlátom a helyzetet hogy nem neki való vagyok hiába akarom elhinni szerintem feljtsd el

14/L

2009. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kislány, gondolkodj!

A haverjai először azt mondták, hogy nem akar tőled semmit, ebből egyenes arányossággal levonhatjuk, hogy nem ÚGY beszél rólad. Hogy miért? Valószínűleg szégyell. Ezt ne vedd bántásnak, de egy 22 éves embernek homlokegyenest más ambíciói vannak, mint neked.

Tudom, most abszolút nem így érzed, sőt "bármit megtennél érte", ebből most nem akarok messzemenő következtetéseket levonni (korai szex, stb), csupán annyit, hogy ha most nem is érted, el kell fogadnod ezt! A te érdekedben.

Tapizik, smárol, mert tegyük fel, nincs kivel. Valakin ki kell élnie magát. De igazából választani a saját korosztályából fog.

Neked is ezt kell! Ne keseredj el, ez az élet rendje! Neked nagyon maximum 16, inkább maximum 15 évesekkel kéne ismerkedned, mivel a fiúk később érnek. Túlleszel rajta hamar, meglátod. Ne fuss bele ilyen kapcsolatokba, mert túl korán kiábrándulsz a szerelemből, és akkor puff... Megszűnik a varázs.

Neked még élvezned kell az életet :)

famerilla.

2009. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!