Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? VAn egy srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? VAn egy srác aki tetszik nekem és énis neki.

Figyelt kérdés
Többször észre vettem hogy engem néz de mikor oda néztem mindig elforditota a fejét,de persze már szemeztünk is többször,sokat mosolyog rám...stb szóval ugy érzem énis tetszem neki.Lehet hogy nem tud rajtam eligazodni talán mert néha énis benne vagyok a flörtölésben stb. de van hogy bár akaratlanul(ha rossz kedvem van)mondjuk csunyán nézek,kissé visszahuzodok...stb.És ő olyan fajta hogy csak akkor mondja ki az érzéseit mikor maximálisan biztos benne hogy nem éri csalódás és ezt onnan tudom hogy már több mint 7 éve ismerjük egymást de sosem közeledett ugy felém egyépként.Mit tegyek?Légyszives adjatok valami tanácsot!Elöre is köszönöm.
2009. jan. 24. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha ő ilyen nyámnyila típus, akkor nincs mit tenni, hívd el te valahova! Vagy legyél nagyon egyértelmű, hívd fel magadra a figyelmét, hátha akkor kezdeményez valamit.

(OFF:szerintetek hány idióta fog értelmes válasz helyett a helyesírásába belekötni? az én tippem legyen mondjuk 3 :D )

2009. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Kezdeményezz! Ha ismersz valami közös szórakozási lehetőséget, hívd el...

(és az előző kommentelő feltevésére: talán te vagy az első és akkor már csak kettő kell)

2009. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hívd el valahova. vagy mondjuk ha suliba jártok, kérdezd meg hogy hazakisérheted-e, vagy hívd el sétálni vagy valami. és akkor mondd meg neki hogy szinpatikus neked és ha ő erre nem mondja el hogy mit gondol rólad akkor kérdezz rá,hogy te is szinpatikus vagy-e neki. és ha ez megvan és bejöttök egymásnak akkor találkozzatok gyakrabban és már ő is el fog hívni téged valahova.ez az én véleményem (15/f). sok sikert;)
2009. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!