Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mi van? Most akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Most akkor kit szeretek?

Figyelt kérdés

Az egyik srác 3évvel idősebb.apukája apukám munkatársa.Nagyon szimpatikus a fia, meg vmiféle jóságot érzek felőle..A másik srác osztálytársam.Pillangók, miegymás.Az osztálytársam is össze akar velem jönni, de nekem még egyetlen egy kételyem van..mi van ha az idősebbnek is tetszek?Mi van ha emiatt nem kezdeményez?Mi van ha ezzel elrontok mindent? Ugyanakkor meg rohadtrendes a másik srác...ááh segítség?


15/L


2010. dec. 18. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
He? Mi bajod van? Most melyikbe vagy szerelmes? Mit akarsz?
2010. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most én döntsem el hogy melyiket szereted?:D
2010. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyiket sem szereted, csak nem tudod eldönteni, melyik fiúkával járj...Jajj jajj, micsoda probléma.
2010. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jobban járnál az idősebb el és az osztálytársad még kiheveri, lesz másik lány neki. Ez az én véleményem, hogy te mit döntesz a te dolgod.
2010. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
annyi a baj, hogy nagyon kedvelem a fiatalabbat, és az idősebbről meg nem is tudom, hogy neki bejövök-e egyáltalán..: /
2010. dec. 18. 22:47
 6/15 A kérdező kommentje:
ha tudnám, hogy az idősebb leszar, meg nem tetszek neki egyáltalán nem gondolkodnék, mert érzem a hasamban azt a furcsa érzést a fiatalabbnál..: /
2010. dec. 18. 22:49
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor te most mit akarsz?? Miért jönnél össze az idősebbel, ha bejössz neki, ha te nem vagy belé szerelmes?

Nem értelek...

2010. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szerelmes voltam belé..meg nagyon szimpatikus..nálla is voltak pillangók..csak egy hete érzem ezt, hogy mennyire kedvelem az osztálytársamat.
2010. dec. 18. 22:58
 9/15 anonim ***** válasza:

Neked kell dönteni! Dönts okosan!

Belém nem vagy szerelmes?

2010. dec. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és ha összejövök a fiatalabbal, á úgysem mer kezdeményezni az idősebb...még így sem..elég visszahúzódó. áá nemár. ráadásul eddig még nem volt velem ilyen, hogy letámadtak, hogy tetszek vkinek...szóval én kb 4napja érzem, hogy kedvelem...neki 2hónapja tetszek. Neki így könnyű(fiatalabb.)
2010. dec. 18. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!