Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nincs barátnöm? :$...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnöm? :$ (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Kicsit vissza huzodo,(de csak ha tetszik a lány:D).Nem iszok,nem cigizek(csak kb 3 honaponta 1x)) bár naponta megkinálnak.Nem vagyok bunko és van sok lány barátom.És mindig a lány érdekeit tartom szem elött.

Children of Distance,Mes... ők kedvenc előadoim között vannak,amivel sztem le is irtam magam =/

Bulikba vagy ilyen helyekre nem nagyon járok,de még az ismeröseim sem.

Na szoval szerintetek miééért nincs barátnőm?:S

Kevés az önbizalom?

Bár gondolom egy ''önbizalmas,, ember ilyet nem kérdez...

14F


2010. dec. 17. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert 14 vagy :) Majd lesz! Türelem! 18/F
2010. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
talán mert csak 14 éves vagy?
2010. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tanuld meg használni a magyar nyelvet, szerezz cimborákat, és menjetek gitározni meg hógolyózni.

Ez csak egy tipp volt.

Persze, szerezhetsz barátnőt is, de gitározni jobb.

2010. dec. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem sok embernek van barátja/barétnője, majd a 24 évesen ugyan ez lesz a helyzet, akkor kezdhetsz el aggodni.:)
2010. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben.köszi
2010. dec. 17. 19:14
 6/9 anonim ***** válasza:

hát tudod engem nem nagyon érdekel milyen zenéket hallgatnak a fiúk, de elárulok valamit. Ha csajt akarsz, akkor te közeledj feléjük, mert mi lányok ugyanúgy be vagyunk sz.rva.... xD

Szóval Hajrá!

2010. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Funktasztikus ***** válasza:
ne görcsölj ezen 14 évesen ismerkedj és talán sikerül;)
2010. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én imádom a Children Of Distance-t :DDDDDD am sztem sok mulik a külsőn pl.: ha van a srácon eléggé SOK fölösleg attol még ok de ha már dagadt fuj :S... pl ezek nm tom h h nézel ki ezért nm tok véleményt mondani de nyugi én 13/L vok és nekem sincs pasim kb már háromnegyed éve szal sztem nm vagy egyedül nyugi....:D ;)
2010. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a a válaszokat ...akkormég várok,ismerkedek:D
2010. dec. 20. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!