Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan randizzak? Ez az elsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan randizzak? Ez az elsö randim!

Figyelt kérdés

Hello 17 éves srác vagyok segitségeteket kérném. ez lesz életem elsö randia nagyon izgulok mondhatni félek.

fogalmam sincs hogy hogyan zajlik ez az egész, vagy mit hogyan kell csinálni.

Az az igazság hogy ha jókedvem van akkor nyomom a szöveget megállás nélkül meg poénkodom de amugy ha normális a közérzetem,akkor eléggé csendes vagyok valahogy nem beszélek annyit.föleg ha izgulok nagyon akkor eléggé feszült vagyok és nem tudok feloldodni nem vagyok eléggé laza.

és biztos hogy most eléggé feszült és izgult leszek nem tudok mit csinálni.

szoval segitségeteket kérném hogy hogyan is zajlik egy randi és mit kell csinálnia egy pasinak hogy egy nö ne azt gondolja rola hogy hát ez a pasi unalmas vagy hát nem érzem jol magam vele.

Szeretném hogy ez a randi jol süljön el.

Egyébként hamburgerezni megyünk.


2010. dec. 15. 20:21
 1/8 A kérdező kommentje:
már azon is gondolkodtam hogy lemondom :)
2010. dec. 15. 20:23
 2/8 anonim ***** válasza:
te csak menj el és sztem ne gondolkodj semmin, mert annál többet parázol rajta !!
2010. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

hát a randi álljon egyszerre több részből.

kaja előtt egy kis séta, aztán kaja, aztán nézzétek meg a 2es villamost, úgy hallottam k*rva szépen kivan díszítve.

de akár 2in1.. na mind1 ezt old meg.

aztán lágymányosi hídnál van a szépművészeti múzeum(asszem az a neve), van ott 1 hajó, az is szépen kivan világítva.

szal nemtom, nekem 8. lehet ücsörögni nézni a dolgokat és dumálni, ismerkedni


de ha kedvel nem fogja azt gondolni hogy unalmas vagy...



legyél empatikus:

ha elmész a randira a lánnyal és tök unalmas lesz a randi.. akkor mit gondolsz a lányról? többet soha? dobod? megutálod?... vagy pedig ugyanúgy vonzódsz hozzá és örülsz neki hogy ha ugyan uncsi is.. de MEGVOLT AZ ELSŐ közös randitok.

na?:)

nagyjából ennyi.

2010. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Először is az öltözékkel kezdjük :)


Ne viselj kockást a csíkoshoz és csíkost a kockáshoz

A pirosat és a zöldet ne vedd fel együtt felveszel

Vegyél fel egy fekete pólót egy fekete csőgatyát és egy fekete vagy fehér cibzáros felsőt és deszkás cipőt aminek nem kötöd masnira a fűzőjét hanem betűröd a cipődbe!


Most jön a hajad!


A hajad ne válaszd ketté mert az nem csípik a csajok!

Mosd meg mielőtt elmész a randira hogyha esetleg smároltok és a lány belemarkol a hajdba akkor érezze hogy ápolt megmosott hajad van!

És ne legyen a hajad csomós! Fésüld ki!


Most jöjjön a viselkedésed!


Viccelődj vele! Így nem fogja azt gondolni hogy unalmas vagy!!

Flrötölj vele! Pl.: Ha mondja neked valami aranyosat akkor mond azt neki hogy: De édes!

A hamburgert ne zabáld fel rögtön mint egy éhenkórász hanem amikor megkapjátok várd meg hogy a lány harapjon bele először és utána a sajátod te is eheted de nem úgy hogy tele tömd a szád hanem csak egy harapást mert ha a lány kérdez valamit akkor teli szájjal nem beszélhetsz!

Vigyázz! Ne edd le magad! Amikor ketchupos lesz a szád akkor ne a nyelveddel nyald le hanem szalvétával töröld le!


És most jöjjön a sétálás!


Amikor sétáltok akkor ne legyél hangtalan hanem kérdezgess tőle! Pl.: Van-e testvére vagy volt-e már pasija az életben!

Ha kérdez valami ne adj hirtelen választ,hanem gondold át először is hogy mit mondassz!

Ha Pl megkérdezi hogy él-e a dédmamád és valószínüleg nem él és ne csak annyit mondj hogy nem hanem mesélj neki a dédmamádról hogy mennyire szeretted meg ilyesmik.


És végül jön az elköszönés! :)


Ha megy feléd és azt érzed hogy megakar csókolnin de te nem állsz rá készen akkor ne a kezedet nyújtsd mert azt hiszi hogy csak a barátja akarsz lenni!Akármennyire is félsz meg kell csókolnod! De ha a lány nem megy hozzád közelebb hogy megcsókoljon akkor menj hozzá közelebb et! De ha nem viszonozza a csókot akkor valószínüleg nem áll rá készen és ezt meg kell értened!


És mégegy dolog!


Hívd fel őt miután hazaérsz és kérdezd meg tőle hogy hazaért-e rendesen meg ilyesmik! Így érezni fogja hogy törődsz vele! Esetleg ha nem megy neki valamelyik tantárgy ami neked megy, és ha esetleg neked nem megy valami de neki igen akkor tudtok egymásnak segíteni!


Nos hát ennyi lenne :)


16L

2010. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia én vagyok az utóbbi ott hogy csikost a kockáshoz ne vagyél fel ott nem akartam oda írni hogy felveszel :)
2010. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
jaj bocsi megint én vagyok az utóbbii oda írtam a piros és zöldes dolgohoz hogy felveszel és azt nem akartam oda írni :)
2010. dec. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
há mit kel féni?? találkoztok azt kész! eztet írta: julioka xd
2010. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Julioka én nem értek veled egyet!! A randi nagyon fontos dolog! Én voltam a 16L julioka előtt :D
2010. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!