Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy ne csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne csak barátként nézzen rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel régóta ismerjük egymást, nagyon jóban vagyunk, tényleg szinte mindent megbeszélünk egymással. Az én részemről ez kezd többlenni mint barátság, ő viszont folyamatosan célozgat arra, hogy ő nem akar semmi többet mint ami most van. Ez ellen tudnék valamit tenni, ha igen akkor mit?:D 14/f
2010. dec. 15. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok de én nem áldoznám fel a barátságomat...de a döntés a tiéd!
2010. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

szia :)


hat 2 lehetoseg van

1: a csaj olyan mint en... aztmondja h nemakar semmit... ezzel probal hergelni.. de titokban azt remeli h odavagy erte es kezdemenyezni fogsz

2: eszrevette h tetszik enked es probal leallitani


mondjuk szerintem az 1. eset... hulye szokas nalam is. nemtudom mibol ered. de altalaban bejon ;)


szerintem tovabbra is beszelgess vele sokat... talalkozaskor meg bucsuzaskor adj neki puszit.. oleld meg neha.. es probal meg gyakran hozzaerni " veletlenul" simitsd meg a boret stb... ez a kontaktus kozelebb fog hozni egymashoz..


sok sikert


16/L :)

2010. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, igen. én is ettől félek leginkább:S De hát, ez ugye így elég szar érzés.
2010. dec. 15. 16:07
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, köszönöm a tanácsokat:) A puszi az minden találkozáskor megvan, de valamiért nem merek sehogysem "véletlenül" hozzáérni:D nemtudom, hogy miért
2010. dec. 15. 16:08
 5/6 Kittike.e ***** válasza:

Ha tényleg őszintén megszereted,és nem tudsz már ellene mit tennni akkor mond meg neki az igazat! Ez rizikós,mert lehet hogy viszonozza majd csak fél kezdeményezni még most,de az is lehet hogy elküld magyarul mondva a pi*ába.. mert ha egy lány csak barátként tekint rád régóta és benyögöd hogy szereted,az az esetek 60%-ába nem jol sül el :S

de ha viszont még nem szereted,csak bejön akkor szerintem probáld elfelejteni ' olyan ' szemppontbol.:)

neekem ez a véleményem:D

2010. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
dugd meg!
2010. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!