Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témával szólítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témával szólítanátok meg egy lányt esetleg buszmegállóban, állomáson stb?

Figyelt kérdés
Lányok is írhatnak tapasztalat alapján,amivel próbálkoztak már náluk,és bejött vagy esetleg kevésbé jött be.
2010. dec. 14. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
"Jegyeket, bérleteket"
2010. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem bármi megfelel, hogyha kedvesen mondod. : )

pl kérdezd meg mikor jön az xy-os busz, melyik busszal megy..stb ha tetszel neki úgyis válaszol/beszélget veled. Ha meg nem próbálkozz tovább.

2010. dec. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én mindig az igazság híve vagyok. Oda mész és mondod hogy egy irányba mentek? de jó! nem lenne kedve melléd ülni a buszon?:D vagy hogy mennyi ideje vár már? mert sietsz:$ :D és álltatlába én mindig sietek :D
2010. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első: de hülye vagy :D:D:D:D:D
2010. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Anonymherceg válasza:
61%

Manapság eléggé elterjed az internet.. ha tudod a nevét akkor keresd meg facebookon,vedd fel msnre és beszélgess vele. És akkor onnantól már együtt is buszozhattok.

Ha msnen már ellenszenves (már ha megadja) akkor legalább már tudod h kár a gőzért,ha pedig elvagytok akkor legyetek el ennyire élőben is ;)

2010. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kösz szépen,főleg az elsőnek tuti hasznát veszem x'D jah és ha potya utas akkor büntessem is meg nem!?:D
2010. dec. 14. 23:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hello!Bocsika!Nem tudnád megmondani mennyi az idő?Ilyen egyszerű dologgal elég.
2010. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

ne bántsd már az elsőt, ennyi poénkodás tökre belefér, én jót kacagtam, tedd te is ezt!

Egyébként pedig ha jobban belegondolsz, egynek jó:

Odamész, és poénosan beszolsz neki, hogy jegyeket bérleteket, ő elkacagja magát és már le is van tudva az első mondat, onnan meg már jön magától a dolog. Később pedig ha összejöttök, mindig jó poén lesz ha vki megkérdi hogyan ismerkedtetek meg...

Rá lehet vágni,hogy kalauzosdit játszottál :D

2010. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én is jót röhögtem nem veszem komolyan az ilyen poénokat,nem olyan családból származom :D nem "bántásnak" szántam,és am. kösz mindenkinek
2010. dec. 14. 23:37
 10/15 PT-Daniel ***** válasza:

Te is utalsz buszozni? Hihetetlen, hogy mar harom hete varok a keramia fektarcsara a 911-es turbomhoz.


Hatasosabb, ha közben felhaborodottan nezed a Rolex-edet.

2010. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!