Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác hosszan kifejti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác hosszan kifejti, h mennyi dolga van (valóban), pedig amúgy szívesen találkozna velem, akkor hagyjam?

Figyelt kérdés
egy ideje kerülgettük egymást, ő hívott ide-oda, most megkérdeztem én, h elkísérne-e mert vmit kell vennem, erre kifejtette, h bár szeretne jönni, nagyon sok a dolga(vizsgák, család, karácsony, suli...). De ha vmit szeretne az ember akkor arra van ideje nem? Nem az a kérdés, h én próbálkozom-e ezután, mert tuti nem, nagyon nem vagyok eleve ez a nyomulós típus, de akkor írjam le magamban?ez azt jelenti h már nem érdeklem?
2010. dec. 14. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy Karácsony után próbáld meg mégegyszer :)
2010. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Funktasztikus ***** válasza:
100%
de ha nem terel akkor találkozni szeretne de nem ér rá:D
2010. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

2 eset van. Vagy kéreti magát, és azt a látszatot akarja kelteni, hogy milyen elfoglalt, és alig bír neked időt szorítani


vagy


csak mondja, hogy mennyire találkozna veled, de nagyon nem akar, nem meri megmondani, így kifogásokat gyárt.


Szerinetd melyik a valóbb?

2010. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3. eset meg ha télleg elfoglalt és most épp nem ér rá.
2010. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem lehet megérteni azt a tényt, ha valaki nagyon elfoglalt, hogy akkor nem nagyon ér rá bizonyos dolgokra...

Mondta, hogy szívesen elmenne veled nem?! Nem ér rá ennyi...

Ez nem feltétlen lekoptatás...

2010. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
ez lekoptatás
2010. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Irigylem kicsit azokat az embereket, akik nem voltak még soha igazán elfoglaltak.

Az egy másik dolog, hogy hogyha tényleg ennyire elfoglalt, és máskor sem ér rá, akkor neked kell eldöntened, hogy Neked elég-e annyi kapcsolatnak, amennyire neki energiája van.

2010. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
mérnem lehet elhinni ha tényleg elfoglalt? ha már most nem hiszel neki, mi lesz később? kérdezd meg hogy belátható időn belül mikor nem lesz elfoglalt. vizsgák karácsony stb után valószínű. addig hanyagold. ha akkor sem ér rá, na akkor felejtős. de most könnyen lehet hogy valaki tényleg ennyire elfoglalt, és akármennyire is szeretne ráérni, nemtud.
2010. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
valószínűleg valóban ilyen elfoglalt. de azért néha írhatna egy smst, h mi van velem, h fenntartsuk a kapcsolatot nem? vagy most akkor eltűnik pár hétre, és amikor rendeződnek a dolgai, akkor azt gondolja h én még várok rá? ez azért furcsa...
2010. dec. 15. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Magadból indulsz ki. Ha nő lenne, tényleg ezt jelentené, de így valszeg tényleg sok dolga van. Mi férfiak megmondjuk az ilyesmit.
2010. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!