Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha teccik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feca1998 kérdése:

Mit tegyek ha teccik?

Figyelt kérdés
Hello.Az osztálytársam eggyik lánynak mondta hogy szerelmes vagyok belé de csak ugy viccböl és én ténylek szerlmes vagyok belé aztán mondja a lánynak csak viccelt és a lány meg azt mondta rá Hála istennek.Most mit tegyek?
2010. dec. 13. 15:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagyon elrontott mindent haverom mert már azér valamit eddig elértem a csajnál mert mindig köszönt meg beszélgetett jót velem most meg azt se mondta hogy hello vagy valami és elszúrta ezt mind osztársam
2010. dec. 13. 15:49
 12/20 anonim ***** válasza:

na igen a nyelvtan könyvet tartsd magadnál és:

ja sztem is ált isk :P nos közlök 1 tényt: a 5-8.os csajoknak ez szokása hogy "még szerencse" aztán 1 év múlva kb bele betegednek ha nem beszélsz velük minden nap XD nehéz ám jó arcnak lenni XD


19F

2010. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
mond el az érzéseid neki nyugodtan. Inkább tudd, hogy mi a helyzet, minthogy kétségek között legyél
2010. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

megint én

öcsém mit rinyálsz mint 1 fürdős qrva ?XD jaj öcsém ha annyival el lehetne szúrni vmit hogy 1 haver bele pofázik a te dolgodba XD

hát öcsém oda mész és meg kérded h mi a retek baja van ?XD amúgy nem tudom az általános sulis csajok miért hiszik azt h belé van esve az ember ha haverkodik vele ?XD nem lehet hogy csak a többi oszt társ nem üti meg az ember szintjét ?:P


19F

2010. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
mondja el neki ...xD hallod te nem csajoztál ált iskbe ?XD tudod mit érsz el vele ?:P el mondod neki majd gimi 3. osztályba válaszol rá XD
2010. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hmm valaki lécci mit tegyek hogy valamit érezzen irántam
2010. dec. 13. 16:03
 17/20 anonim ***** válasza:

,,Nagyon elrontott mindent haverom mert már azér valamit eddig elértem a csajnál mert mindig köszönt meg beszélgetett jót velem most meg azt se mondta hogy hello vagy valami és elszúrta ezt mind osztársam"


Köszönő viszonyban voltatok, a barátod rohadt szemét hogy ezt is elcseszte....Nem azért de attól hogy beszél veled egy lány az nem azt jelenti hogy szerelems beléd vagy hogy járna veled, ha nem tetszel neki nem is kelelsz neki, ha nem kellesz neki később sem fogsz...ráérsz még ezzel foglalkozni tnaulj inkább hogy legyen pénzed...

2010. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ugorj a kukába egy jó nagy fejest;)
2010. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Pj0tr ***** válasza:

Igen. A helyesírás alapján a másik posztot is te írtad :)


"Hmm valaki lécci mit tegyek hogy valamit érezzen irántam"

Szerintem üssed meg. Akkor biztosan fog érezni valamit.

Na nem baj. Azt meg kell tanulnod, hogy nem te "csinálod" más érzelmeit. Ha nem jössz be neki akkor ez van.


"Nagyon elrontott mindent haverom mert már azér valamit eddig elértem a csajnál mert mindig köszönt meg beszélgetett jót velem most meg azt se mondta hogy hello vagy valami és elszúrta ezt mind osztársam"

Hát azt nem mondom, hogy nem volt hozzá köze, de ha így reagálta le a csaj akkor 1. Vagy nem jössz be neki 2. Még nagyon-nagyon éretlen szellemileg/lelkileg (jó mondjuk 12 évesen hova siessen). Mindegyik esetben hagyd a fenébe. Most azzal akarod tölteni az elkövetkezendő 2 évet, hogy azon filózol mi lett volna ha??? Ugyan már. Akkor sem alakult volna másképpen... Max annyiban, hogy sose vallasz szerelmet, csak jópofizol a csaj meg barátkozik.

Egyébként még egy előremutató tanács, amit szintén meg kell majd tanulnod. Attól, hogy köszön, beszélget veled még nem biztos, hogy haverságon/barátságon kívül akar is tőled valamit.

2010. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni kis 12 éves barátom, biztosan imponálni fog a csajnak. Amúgy 12 évesen takarodjál vissza legózni.
2010. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!