Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha a lány kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a lány kezdeményez akkor már csak szexre kell nektek?

Figyelt kérdés
Ha a lány mondja, hogy tetszel neki, vagy elhív valahová akkor akartok tőle komolyabbat, vagy ha tetszik is már nem fog komolyan érdekelni?
2010. dec. 12. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy az a fiú akivel meg akarsz ismerkedni, hogyan gondolkozik...Nekem a volt barátnőm rám mászott és utána 10 évig éltünk együtt...
2010. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak jól néz ki, igen. Ha viszont okos, vicces, tehát belsőleg is rendben van, akkor nem.
2010. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én személy szerint... ha egy lány bevallja nekem hogy tetszem neki... ami nem fordul elő sűrűn..xD, ak. csak akkor mondom neki hogy nekem is bejössz ha igaz.. és nem csak szexre kell... nálam olyan nincs hogy csak arra... szóval nekem 100x törbre kell egy csaj... elsősorban.. hogy barát legyen... ... persze én még csak 17 vok... még nem tartozok a felnőttek körébe... de ha bele tartoznák akkor is ugyan ezt tenném... (Y)
2010. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kezdeményező lányokat. Azt sugallja ez a viselkedés, hogy tisztában vannak magukkal és egészséges önbizalommal rendelkeznek.

Azt, hogy mi lesz a kapcsolatból, nálam nem az dönti el, hogy ki kezdeményezett. Majd megismerem, és meglátjuk hogy meg tudjuk-e fogni egymást.


23F

2010. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha bejönne nekem is, akkor kizárt, hogy csak szexre kellene.

Ha nem jönne be, akkor leráznám. F

2010. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem azon múlik, h a lány kezdeményez-e, hanem h mit sugall a viselkedésével, öltözködésével: normális lány avagy ribi.
2010. dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sosem vetemednék arra hogy a házi kurwámmá tegyek valakit de ezzel nem mindneki van így szóval kérlek ne általánosíts...
2010. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!