Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ! SOS! Most mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

! SOS! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki 1 évvel idősebb mint én.Tetszek neki.Bevallotta.De nekem nem tetszik.Elmondtam neki.Azóta a suliban úgy néz rám mint a véres rongyra.Mintha valami rosszat tettem volna.Szerintem az nem bűn ha nem akarok járni valakivel aki nem tetszik nekem.Vagy igen??
2010. dec. 12. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem bűn, és ne is törődj vele.

Miért érdekel, hogy hogyan néz rád, ha úgysem tetszik?

Még nagyon fiatal lehetsz. El se tudod képzelni, hogy még mennyien fogják neked mondani, hogy tetszel nekik, és még hányat vissza kell majd utasíts... :) Ez az élet rendje.

2010. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez van. Viseld el. Miért város el, hogy továbbre is imádjon?
2010. dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem várom el.De eddig haverok voltunk...Most meg...
2010. dec. 12. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne várd el tőle, hogy rögtön ugyanolyan kedves meg happy legyen mint azelőtt. Most a saját lúzerségére emlékezteted.

Kerüld el, majd túl lesz a dolgon... vagy ha fontos neked, akkor beszélj vele még egyszer, hogy sajnálod vagy bármi.

2010. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!