Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondootok, lany letemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondootok, lany letemre tegyek meg egy utolso lepest vagy sem?

Figyelt kérdés

A szitu az hogy bevallottam egy sracnak hogy mit erzek, de o ezzel kapcsolatba se igent se nemet nem mondott... Msn-en mondtam meg neki mit erzek... De arra gondoltam hogy lehet azt hitte hogy szivatom vagy valami. Arra gondoltam hogy szemelyesen kene megbeszeljuk... De nem tul ciki ha en mondom neki hogy talakozzunk mert ezt meg akarom velw beszelni..

Legyszi segitsetek... Elore is koszonom...


2010. dec. 12. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért volt hiba msn-en mondani, mert ott simán leléphet válasz nélkül de a valóságban muszáj lesz neki válaszolni. Csak azt tudom javasolni hogy hívd le szimplán beszélgetni és ha vonakodva vagy egyáltalán nem megy el egyértelmű hogy nem kellesz neki. Ha meg elmegy beszéljétek meg. Bár én nem vagyok ezeknek a beszariknak a híve...
2010. dec. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
belszelj vele eloben ;) 22f
2010. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mért lenne gáz ?XD hallod 21. század nem 17. :P nem m1 :P hívd el :P
2010. dec. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd meg neki, hogy személyesen kéne megbeszélni :)
2010. dec. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!