Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez az egész? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az egész? :D

Figyelt kérdés

Van egy srác a suliban s már pár hete szemezünk egymással.Ha úgy van óránk, hogy közel vagyunk egymáshoz akkor azt veszem észre, hogy mindig figyel,de ha én ránézek akkor félre szokott nézni,ha viszont én nézek másfele akkor megint néz.Én úgy tudom, hogy nem jövök be neki, de akkor ezt miért csinálja?Annyit tudok róla még, hogy nem annyira bátor.De ha meg én lépnék s tényleg nem jövök be neki akkor az meg ciki lenne :/...

Szerintetek miért csinálja ezt?Megváltozhatott a véleménye ennyi idő után, de akkor miért nem lép vmit?!


2010. dec. 11. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik megyében jársz suliba? Ugye Hajdú-Biharban? :))
2010. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem :)

Heves megyébe :D :)

2010. dec. 11. 23:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Kár...Pedig már magamra ismertem a leírásod alapján...:( :D
2010. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
HB, Debrecenben én is tudom pár ilyen esetet :D
2010. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda hozzá, nincs mit vesztened! :)
2010. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Robi19xD ***** válasza:
Ugyan ugyan... Ha néz akkor azért mert érdeklődik utánnad vagy csak néz mert hogy is mondjam... van hogy nézek 1 csajt mert valami van vele csak nem tudom hogy mi... nem lennék vele kényszeresen nézem nem úgy értem h beteg vagyok és bámulok mindenkit hanem csak úgy nézem :D Én sem tudom megmagyarázni hogy miért lehet h velem van a baj majd 1x kivizsgáltatom. Lényeg h ha akar valamit akkor majd ő lép. Ha akar valamit és nem lép akkor meg alkalmatlan arra a férfi nemhez tartozzon és te az olyanoktól nem akarsz semmit!
2010. dec. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt most nem bántásból, de minden (legalább.) tizedik kérdés ebből áll, hogy valaki szemez valakivel. Én már rég nem hiszek az ilyen jelekben. A buszon is rá mosolygok egy-két emberre, nem azért mert bolond vagyok, és ők általában visszamosolyognak rám, nem azért mert bolondok. De milyen unalmas lenne a világ, ha mindenki csak maga elé bámulna, ha senki nem mérné végig a másikat, ha senki nem figyelne a másikra. Ha viszont minden rápillantás, vagy hosszas nézés, azt jelenté, hogy az ember akar a másiktól valamit, akkor rengeteg ember aki most egyedülálló, nem lenne az. Lehetetlen, hogy ennyi bátortalan ember él a földön. Ettől függetlenül (Hiszen ez csak az én véleményem.) lehet, hogy tetszel neki, hogy akar Tőled valamit, mosolyogj rá, ints neki, keresd a társaságát, semmit nem veszíthetsz. Sok szerencsét.
2010. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
heves megyébe meik suli??? lehet 1 suliba járunk:DXD
2010. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én: 21F. Utólag tudtam meg, hogy gimibe nem is 1 csajtól estem el a kezdeti félénkségem miatt:D Gondolom ez a fiú is hasonló jellem lehet. Nyiss felé te. És ha nem jössz be neki? Nagy ügy. Max nevetnek egyet rajtad, 2nap múlva már mindenki lesz*rja majd. Ilyen a gimi:D
2010. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!