Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek várjak a csajra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Szerintetek várjak a csajra?

Figyelt kérdés
Nah adott egy szitu:tegnap randiztam a csajjal azaz csak találkozó voltcsoportosan....beszélgettünk (keveset) és megmondtam hogy még mindig tetszik...de erre ö rávágta hogy van egy másik pasi is azzal is megakar ismerkedni...és még nem tud dönteni 2önk között!szerintetek várjam meg a döntését?
2010. dec. 11. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dikk ez a FUNK


Várjál mást nem nagyon tudsz tenni.

2010. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez már rossz jel, szóval semmiképp ne várd meg! ne várd meg amíg mondjuk netán beleszeretsz...utána nagyobb a koppanás. inkább keress mást, akinek cska te vagy.
2010. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen tegnap óta ezen filózom...a lány se tudja kinjában mit akar:S és igen én vagyok funk:D
2010. dec. 11. 20:59
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nem jön össze a ló jó lessz a szamár is
2010. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen baszzus nagyon belelátsz a fejembe pontosan ezt mondogattam mindenkinek hogy ha a lóval vége jó leszek szamárnak háth nem!!
2010. dec. 11. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon fals duma. Nehogy várj rá. Nem éri meg.
2010. dec. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
persze hogy az sztem is....nem is várok rá.....addig én is zorakozok tovább a csajokkal még "dönt"
2010. dec. 11. 21:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Funki, hallgass rám, engem ismersz :) Nő vagyok, én ilyet akkor mondanék, ha nem akarnék semmit. Szóval találsz jobbat :)
2010. dec. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazábol annyiszor hallottam az ilyet:-D háth nem is értem .... de nem tom akk mért ir rám facen hogy jófej meg kedves vagyok!meg hogy msot si csak miattam jött fel hogy meghalgasson háátth...!nem is tudom:D
2010. dec. 11. 21:30
 10/12 anonim ***** válasza:

hát én akkor sem mondanék ilyent egy csajnak ha nem akarnék semmit tőle,mert nagy bunkóság ,hogy bocs de van egy jobb és ha nem jön össze majd jóleszel te is

21f

2010. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!