Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor akar tőlem valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akar tőlem valamit, vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, felettem jár egy évfolyammal, ő 17 én 16, nekem már régóta tetszik.

múlt hétvégén egy buliba voltunk és folyton a közelembe táncolt, én nem léptem felé, gondoltam ha akar valamit majd ő, és egyszer csak odajött hozzánk egy nagyon jó barátunk (én b.nőimmel voltam végig a buliba) és akk volt mikor csak vele táncoltam, és a pasi aki tetszik felszívodott, később láttam a közelbe, de teljesen méregette azt a srácot akivel én táncoltam. aztán eljött a hétfő, és gondoltam majd mosolygok rá vagy valami, hátha visszamosolyog.. de semmi, elment mellettem rám se nézett... kedden se, és már kezdtem beletörődni, mikor szerdán nem tudom mi lett vele, de elkezdett tökre bámulni volt hogy láttam az ajtóból kihajolt, és mikor visszanéztem bámult, és most a pár napba meg le nem veszi rólam a szemét.. nem értem, mit akar ez jelenteni. mert így meg nem akarok odamenni hozzá, mivan ha mégse akar semmit, nem akarok kockáztatni, vagy próbáljam meg hogy amikor rámnéz énis ránézek és rámosolygok? ha visszamosolyog meg menjek oda hozzá? vagy az már sok?

bocsánat a hosszú szövegért, de tanácstalan vagyok,

köszönöm előre is a válaszokat. 16/N


2010. dec. 11. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha én így állok egy fiúval én is elkezdem őt nézni és kicsit lehajtom a fejem mintha szégyellős lennék,de úgy h közbe nézem.Próbáld ki hátha bejön és odamegy hozzád:DSok sikert<3
2010. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 11. 18:40
 3/7 anonim válasza:

Fél a srác odamenni. Ezért van a közeledbe, nemtud mit mondani neked, de tutira bejössz neki ha ennyit van körülötted

próbálj meg valami olyasmit csinálni a suliba hogy egyedül vagy, és legyen ok amiért odamenjen

pl.: leejtesz v 3füzeted amikro a közeledbe van, hátha segít.

próbálj mellette beszélni, olyan dologról amit látni lehet rajta, hogy biztos szereted... mond el hibásan és hátha kijavít.


ilyenekre gondolok

2010. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

előző vagyok.

Sajnos én is ilyen srác vagyok :S

Hogyan menjen oda hozzád szerinted egy ilyen srác? mit mondjon neked? minek örülnél például?:)

2010. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!! hát igazából simán ha odajönne és mondaná simán hogy suli után nem találkozunk-e vagy bármi, én nagyon örülnék annak :)
2010. dec. 11. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod, ha Mohamed nem megy a hegykhez, majd megy a hegy Mohamedhez...

LÉPJ TE! A mai világban már az sem ciki ;)

17/L

2010. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*hegyhez*

BOCSI:D

2010. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!