Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam? (nézz be légyszi)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? (nézz be légyszi)

Figyelt kérdés

Van egy lány 17 éves, én 23

Kb 2 hete h "megismerkedtünk" msn-en, de már régebbről látásból ismertük egymást. Most a 2 hét alatt szinte mindennap beszélünk msn-en, nagyjából hasonló gondolkodásúak vagyunk, csak ő úgy veszem észre kicsit olyan egykedvű, mindig azt mondja hogy nehezen ismerkedik, pedig szép csaj, kedves aranyos. Hogyan tudnám valahogy eloszlatni a kételyeit?

Én szerintem bejövök neki, ő is nekem, bár nem tudom a 6 év korkülönbség mennyire sok? Sokszor mikor fennvagyok ő ír rám, aminek én örülök, mindig van valami téma amit fel tudunk hozni.

Ő úgy gondolja magáról h nem kell egy srácnak sem, pedig nem így van.


(bocs ha hosszú lett)


2010. dec. 10. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
6 év nem sok! vagyis engem nem zavart volna 17 éves koromban! lányok sokszor szokták magukat csúnyának beállítani,hogy a pasitól azt hallják, hogy milyen szépek... :)
2010. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bókolj neki, ne engedd hogy egy olyan vitában hogy ronda meg ilyesmi övé legyen az utolsó szó! Amugy ha közel laktok hívd el randira úgy is elfogadja ha tetszel neki.
2010. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 west01 ***** válasza:

ha bejön neked és független akkor hajts rá!

ilyen lehetőség nem minden nap adódik!

2010. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
csak azér azzal vigyázz, hogy még csak 17 éves, ha össze is jöttök, még lehet hogy rájön hogy ő még élni akar, főleg ha fősulira egyetemre kerül, ott lesz egy csomó új ember. te meg, 23 évesen, lehet hogy már inkább az igazit, és életed párját keresnéd. ha nem, és ugy érzed az igazi előtt még nembaj ha összetörnek esetleg mégegypárszor, akk hajrá
2010. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő komi nagyon igaz;):)
2010. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem csak a kor számít:)

az én barátom 24 ,én pedig 17...és teljesen megértjük egymást:)

2010. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat igy ,h 17 eves mar nem sok a kor kulonbseg. Beszelj vele,bokolj nekei,gyozd meg arrol hogy legyen tobb onbizalma, Hivd el valahova. Meglatod alakulnak majd a dolgok;)
2010. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!