Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy legyen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy legyen? Mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon tetszik,jól kijövök vele,öröm vele beszélgetni ha hazajövök azt várom hogy beszélhessünk csakhogy itt a bukkanó: ő tőlem kb. 200km-re lakik :( de nagyon bejön és elég gyakranj ár a fejemben pedig csak msn...(cam)hülye helyzet
2010. dec. 10. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát,ne valld be neki messen, hogy szereted őt.

Majd a találkoztok csak akkor.

A távolság, meg ne álljon utadban, sok híres szerelmes pár lakot egymástól több száz kilométere.

2010. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem én vagyok ez a csaj???

Mert pont ugyanilyen helyzetben vagyok én is...:D Van egy srác tőlem 200 km-re...:D

Egyébként én azt mondom, hogy egy próbát mindenképp megér, bár én magamból indulok ki, mert én is sokat gondolok arra a srácra.

2010. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát mivel nem tudom ki vagy ezért nem tudom xD
2010. dec. 10. 20:53
 4/8 A kérdező kommentje:
de azért vetettem fel a kérdést,mert azért az, hogy nem igazán találkoznánk :/ ez elszomorít :(
2010. dec. 10. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ugyan így vagyok /voltam is nem működött és utána nagyon sz@r lesz .. nem érdemes próbálkozni vele :/ volt bnőm is 260 kilóméterre, és van vki akivel nagyon összeakarnék jönni és ő is velem de megbeszéltük h nem érdemes mert ha nem működik akkor utána még nehezebb lesz:/
2010. dec. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Niki vagyok Pécsről, de többet nem árulok el!!! :D

Hát persze ez tök szar helyzet, de ki lehet bírni. Ha lesz is köztetek vmi, akkor legalább tuti h nem unjátok meg egymást.

2010. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát nem te vagy...

te téged is szívesen megismernélek :D

2010. dec. 10. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát örülök, de inkább annak a tőlem 200km-re lévő srácnak tartogatom magam :)
2010. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!