Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor hogy is van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Van egy lány nagyon jóban vagyunk mostanában, szerintem bejövök neki. Ad rá jeleket, pl engem néz egész nap, szoktunk együtt hazajárni, szóval minden nap beszélünk. Viszont mikor elköszönünk soha nem ad puszit. ha meg msn en beszélünk mindig írja, hogy "sok-sok puszi"...Miért van így? Talán azt várja, hogy én kezdjem ezt a dolgot? De mégis hogyan? Olyan furcsa lenne hogy csak úgy odahajolok. nem tudom...szerintetek?
2010. dec. 10. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak eleinte furcsa. :) Hajrá!

Esetleg visszaírhatod a soksokpuszira hogy "mindig csak ígérgeted"

De inkább csak úgy hajolj oda. Nem vagyok az msnkapcsolatok híve.

2010. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Be kéne hajtani rajta...
2010. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

*mindig csak ígérgeted*... bahh de gyenge-.-":)


egyszerűen megfogod a vállát hogy ne tudjon menekülni és adsz a pofájára egy puszit, aztán a reakcióját nézzed keményen... ne legyél p*cs:) egy haveri arcra puszi lóf*sz.

msn-n nem lehet látni a nonverbális jeleket... minden fontos dolgot élőben csinálj.. aztán ha kérdőre von akkor jöhet a msn szöveg, hogy beakartad hajtani a puszikat vagy vmi.. mittomén.. oldd meg.

2010. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák..
2010. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ó, istenem! Pasi vagy! Viselkedj is úgy! Hidd el, a nők 99,99% a határozott pasikat szereti, nem a nyuszikat! Tetszik nem? Bejön, odáig vagy érte! Akkor tegyél is valamit h összejöjjetek! Hívd el valahova: buliba,haverokkal, vagy csak hívd meg egy italra (kettesben menj el vele, hogy azért vegye a lapot és ha nem olyan akkor fizesd is neki). Bókolj! Mindig! De ne rámenősen, csak illedelmesen. Apropó illedelmesség: pl leültök, akkor enged be őt és húzd ki a széket, vagy pl ajtón bementek akkor fogd neki az ajtót és te menj be utoljára, ha látod te köszönj előbb és hagy a csövit és az efféléket, ha eszel mondjuk egy bonbont kínáld meg... ilyenek. Előbb utóbb venni fogja a lapot.

Ha ez meg már megvan akkor egyszer ne puszit adj hanem csókold meg, de ne nyomd rá a szád csak 95%-ba hajolj közel hozzá és ha kinyitja a száját, várja, vagy visszacsókol akkor nyert ügyed van!

Remélem segítettem :)

2010. dec. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sunyiba nyomd be neki a lompost :)
2010. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem kell egyből lesmárolni

de hidd el egy puszi először csa az arcára már egy pozitív kezdet

de ne borítsd le....

szóval félre ne érts, egyszer mikor találkoztok, vag ymikor elbucsuztok akkor adj neki puszit

hidd el, örülni fog neki.

amúgy meg ő a lány, neked kell kezdeményezned

de ha 1x megpuszilod akkor onnantól legyen következetes és rendszeres ez hogy bucsuzáskor vagy találkozáskor adtok puszit egymásnak

irigyellek, rég volt az mikor ezeket a pillanatokat átélhettem

fantasztikus lesz, hidd el, csak lazán fogd meg a vállát és adj egy puszit neki, ha becsukja talán közben a szemét akkor legközelebb adj a szájára is egy puszit...

de ne ronts rá! csak tényleg egy puszit

drukkolok

33éves/Fiú

2010. dec. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden lány ismerősöm úgy köszön el, hogy Pussz, Sok-sok puszi stb.

Számomra nem jelent semmit. Szerintem túlliheged, de ne nekem legyen igazam.

Hajrá! :)

2010. dec. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!