Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szükségem van rá, de mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van rá, de mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy csaj aki jófej, szép, kedves stb. és nagyon vonzódom hozzá... Egy probléma, hogy nem fiú vagyok :/ Csak köszönő viszonyban vagyunk, viszont félek egy beszélgetést elkezdeni vele. Neki is meg nekem is van barátom, és tudtommal a csaj is biszexuális. Hogyan tudnék hozzá közeledni úgy, hogy ne legyen feltűnő, esetleg, hogyan kezdhetnék vele el beszélgetni?
2010. dec. 10. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Bocsi de véleményem szerint ha már foglalt hagyd a fenébe... nem érdemes belekeveredni egy ilyen szituba...;) Várd ki a sorod. Amúgy meg én Fiú vagyok és hidd el annál nagyobb égés nincs nekünk ha a barátnőnk egy másik nővel csal meg. Légyszi legyél tekintettel a pasidra mer csak vele tolsz ki.
2010. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból nincs baj mert az ő barátja, és az enyémis tisztában van ezekkel a dolgokkal.
2010. dec. 10. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:

te eggyüt leszel a csajjal

és a pasijaitok is bánatukban egymáshoz "csapódnak" :D

megis van oldva :pp

(bocsi)

2010. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!