Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Az osztályban nagyon tetszik egy csaj, elejinte nem akartam össze jönni vele hiszen még csak két éve ismerem, meg nem hiszem hogy lenne valami esélyem nála, de amikor a legjobb haverom összejött egy csajjal akkor gondoltam, hogy már nekem is kéne.


Kis különbség van köztünk: ő szeret bulizni, a haverokkal lógni. Én inkább magamnak való vagyok és csak ha valaki hív akkor megyek. Ő vidám órákon és folyton röhögcsél én inkább csöndes vagyok és elvagyok egyedül is. Mindketten viszonylag magasok vagyunk. A Lévay(miskolci)-ba járunk, ő bejáró én városi vagyok. Ő valamennyire vallásos(R.katolikus) és ateista vagyok. Minden órára együtt járunk: gyenge angol, spec matek, római katolikus hittan.


Valahogy elakarom mondani neki, hogy össze jöhetnénk valahol, valamikor. Persze csak lassan.


Mellesleg ezt Facebook -on akarom neki elmondani. Egy levélben.(ha valakit érdekel Anóczki Anett a neve.)


2010. dec. 10. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen helyesírással ne írj neki üzenetet mert még kiszalad a világból. Ha ateista vagy, akkor mit keresel egy református gimnáziumban?
2010. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

elég béna lehetsz akkor....-.-

pffff még a nevét is kiirtad idióta!

2010. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát barátom..nemtom..am meg ilyen nevű csaj nincs facebookon! elbuktad! na pááá
2010. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kihagyott egy "r" betűt és Arnóczki akar az lenni. De tényleg elég béna lehet...... első voltam.
2010. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

mi a baj a helyesírással? Látnátok az osztástársaim hogy írnak pff.

Amúgy tényleg Arnóczki ,

bocs...

2010. dec. 10. 15:03
 6/12 anonim válasza:
Ha randit akarsz tőle kérni azt ne üzeneteb hanem személyesen vagy telefonon levélbe nem olyan hatásos.
2010. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
*üzenetbe
2010. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kittike.e ***** válasza:
100%

Szia!

nagyonn szép lány,szerintem sokan koslatnak utána szoval siess! a lényeg hogy ne legyél ilyen félénk.. mert az semeik lánynak nem jön be! inkább próbálj a közelébe kerülni mennyetek oda a haveroddall,viccelődjetek .. vagy akármi

néha bökd oda neki hogy mien csinos ma. és amikor látodd hogy ő is vonzódikhozzád,akkor hivd el valahova:)

sok sikert!

2010. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdeező, aki a helyesírás miatt baszogat annak nincs élete és rajtad veri le! :) lehet minuszozni nyomorékok!
2010. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Jo a csöcsöd kő kóla !

amugy hajtsál rá bioszra föcire meg fizikára a csajok arra buknap pláne ha puskázhatnak rólad nekem is igy lett barátnőm jó nem ? :-)

2010. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!