Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több, mint 4 éve nincs barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint 4 éve nincs barátnőm. Fog ez változni? 21/F

Figyelt kérdés
Tegnap volt 4 éve, hogy nincs barátnőm. Kétségbe vagyok esve... Ez már nagyon hosszú idő. Mindenkitől kérdések zúdúlnak rám, hogy miért nincs? mikor lesz? van-e? stb.... Már vannak, akik melegnek néznek.... Igazából nem tudom, hogy mi a probléma velem.... Egyetemre járok, stílusosan öltözködöm, nem nézek ki rosszul(legalább is, 21 év alatt erre a következtetésre jutottam), társaság közepe vagyok, nagydumás vagyok, sportolok, járok bulizni. De valami hiba biztos van bennem vagy valamit rosszul csinálok amiért nincs barátnőm. Ebben a hónapban 3 csajnál is próbálkoztam de semmi eredménye. Randin legutóbb 2 és fél éve voltam utoljára. Minden barátomnak van barátnője csak nekem nem.... Mi a fenét csináljak? Nagyon ki vagyok.......:(:(:(
2010. dec. 9. 22:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én ittvagyok:)

ugyanez igaz rám,csak lányba.

Jól öltözködöm,egyedi stílusom van,imádok bszélni,minden hülyeségben benne vagyok,jól is tanulok..talán túl erős a személyiségem..

mikor fog változni?hmm..már ideje lenne..

2010. dec. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Zozymo ***** válasza:
100%
Volt ismerősöm akinek 11 év magány után indult be újra a csajdömping!!!!! Szerintem ismerd meg az előző hozzászólót :-D
2010. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ja, a 2. hozzászólónak igaza van, ismerkedjetek össze msn-en, kedves kérdező és kedves 1. válaszoló:)


Majd írjatok, h mi lett a vége:)

Drukkolok;)

2010. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

első vagyok.

De édik vagytok:D

Manapság ritkán találkozok ilyen emberekkel :)

2010. dec. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
11 évet nem szeretnék várni:) Bár már 4 évet letöltöttem belőle :):) Azonnal megismerkedem vele :):):)
2010. dec. 9. 22:32
 6/16 Zozymo ***** válasza:
Ne aggódj vannak ilyen emberek!!!! Remélem valami jó sül ki belőle, és ha valaki akar beszélgetni akkor írja meg mi sült ki belőle.
2010. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Használható választ eddig nem kaptam...:) Nem hiszek a netes ismerkedésben annyira......
2010. dec. 9. 23:07
 8/16 A kérdező kommentje:
Főleg akkor nem ha esetleg az adott személy esetleg a világ másik végén lakik....
2010. dec. 9. 23:10
 9/16 anonim ***** válasza:

ezér kell alkalmazni a területi szűkítést ;) ugy meg nagyonkevés csajt dob ki, persze. na de évente 1x-1x körülnézel, nem attól kell várni a megváltást, csak egy fél esély.

am meg nekem nemis volt egyáltalán barátnőm 21 éves koromig, csak nemrég lett, de hát... sok fejfájástól megkiméltem magam amig nemvolt... néha nemvagyok benne biztos hogy az a pár boldog szép pillanat megéri a köztes sokszorannyi szenvedést

2010. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha 4 éve minden lány visszautasít, akkor igenis rosszul nézel ki.
2010. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!