Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt akarja a sors? Tragikomikus

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt akarja a sors? Tragikomikus

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem jön össze semmi!Hiába próbálok valakit felcsípni,egyszerűen nem tudok olyan csajjal beszédbe elegyedni,akinek nincs valakije.Nem vagyok beképzelt,de jól nézek ki(bár ezt ítélje meg más).Pénzem nem sok van,egyetemre járok.Egyszerűen hallgatom ismerősöktől,hogy minden héten másik csajt visznek ágyba.A dumám is jó.Nem vagyok félénk,mégsem jön össze.A legrosszabb,hogy ha ez így marad továbbra is csak az exemre tudok gondolni. 23 vagyok.
2010. dec. 9. 04:36
 1/9 anonim ***** válasza:

nem hiszek a sorsban.

vagy te rontassz valamit mégiscsak el, vagy majd sikerülni fog, kitartás:)

2010. dec. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"legrosszabb,hogy ha ez így marad továbbra is csak az exemre tudok gondolni" Itt van a kutya elásva. Akár hiszed akár nem, ez rád van írva.
2010. dec. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"A dumám is jó."


Annyira jó talán mégsem lehet. A jó duma több, mint a szórakoztató/vicces duma. Sokan ezeket összetévesztik.


"ha ez így marad továbbra is csak az exemre tudok gondolni"


Ezt sem kellene, számos okból hiba.


"Pénzem nem sok van,egyetemre járok."


Megfelelő egyetemre?

2010. dec. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ez a bajom nekem is, csak csajban :)Én próbálom magamban keresni azokat a hibákat, amik legátolhatnak. Pedig én is igyekszem. Nekem annyiból nehezebb, hogy nő vagyok, és ugye a férfinak kell megtenni a döntő lépést :D

Az exre már egyre kevesebbet gondolok, de nemrég még nekem is sok bajom származott abból, hogy nincs senkim és ő kezdett el hiányozni.

2010. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Funktasztikus ***** válasza:
de ha nem jönne öszze semmi exed se lenne:D..:D::D
2010. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem se jön össze semmi, na bumm. Ez van.

Az exedet valahogy felejtsd el. A barátaidtól meg szerintem ne irigyeld a minden héten új csajt. Gondolom neked nem egy ilyen kapcsolat a célod.

20 l

2010. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A minden héten más lány olyan is. Azt ne irigyeld. Olvass végig egy listát az STD-kről, és máris jobban fogod érezni magad.;)

Lányok: A fiúk akkor kezdeményeznek a legszívesebben, ha kapnak valamilyen jelet. Szemezés, mosoly, gesztusok, stb. Nem kell félni.

Ez alól azok a srácok kivételek, akiknek mindegy és mindenkinél bepróbálkoznak. Na, miattuk van az, hogy a kérdező aznap a 28. pasi aki odamegy, és ezért lekoptatják. Kitartás.

2010. dec. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok én minden héten másikat főleg az STD-k miatt sem.De azért lenne itt mit elsütni 2 hónap után.Tegnap lett számomra világos,hogy az ex-nőmmel semmi esély újrakezdeni.Szóval meg kell próbálnom előre nézni.Nem feltétlenül az egyéjszakás kalandokra vágyok.Azon meg mindig röhögök,ha valaki azt mondja nekem: "felszedtem egy csajt és már vittem is ki szopatni".Mondom persze,persze...
2010. dec. 11. 01:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Az már pozitívum, ha végleg lezárod az exes dolgot. Sokkal könnyebb,ha tudod tényleg semmi esély. Amíg kérdéses a dolog reménykedsz és azzal csak az időt pazarlod.

Én is nemrég tudtam meg, hogy csaja van a volt barátomnak, igaz én úgy se mentem volna vissza hozzá, ha egyedül van. De így mégis könnyebb :) És lenne valaki, akivel összejöhetnék, szinte megvan minden, mégsincs erőm megtenni. Nem érzem még magam késznek erre, nem kell semmit elsietni. Akkor leszel majd a toppon, mikor már nem azért kell barátnő, mert nincs, hanem azért, mert tényleg van, akibe beleszeretsz. Úgyhogy hajrá :) Ami késik, nem múlik!

2010. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!