Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális dolog, hogy félek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy félek?

Figyelt kérdés
Már közel 1 éve tartom a kapcsolatot egy férfival skypon és telefonban, és végre sikerült egyeztetnünk egy személyes találkozót is, mivel pár napra el tud hozzám jönni még ebben a hónapban. Eddig nem izgultam, teljesen felszabadultan tudtam vele beszélgetni, de most el kezdtem attól félni, hogy mi van akkor, ha élőben nem fogok tudni semmit sem mondani, hisz szinte már mindent tudunk egymásról. Normális, hogy ettől félek? Eddig sosem volt gondom az élő kommunikációval sem.
2010. dec. 8. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ,normális dolog.Mert más az élőszó.Főleg,hogy mindent tudtok egymásról.De meg fogjátok oldani.
2010. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is volt már ilyen. énis nagyon féltem az ilyen "első találkozástól..." de sokkal jobb lett,mint vártam:D Viselkedj természetesen és add magad. ennyi a lényeg :)
2010. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez teljesen normális!:)

Én is mindig izgulok randi előtt, de egyre jobban rájövök, hogy semmi értelme, sőt.:)

Ha nem izgulsz, sokkal jobban fog sikerülni, és magabiztosabban tudsz fellépni.:))

Sok sikert!:))

2010. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy es a ferfi az hany eves? Amugy ha mar erre a dontesre jutottatok a dolgok maguktol dognak alakulni nyugi:). De azert megis a korotokra kivancsi lennek.
2010. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A férfi a 30-as évei közepén jár, nekem sem kell 2 évnél több a 30-hoz.
2010. dec. 13. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!