Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hozom magam mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozom magam mindig ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Amikor megyek a randira, előtte mindig nagyon félek, de csak azzal tudom magam nyugtatni, h nem lesz semmi. De vhogy mindig elbénázom, vmi kínos dolognak meg kell esnie...és így sosem tudok jó élményként gondolni rá, csak h a barátom totál hülyének tarthat...és ezek miatt lelkiismeret furdalásom van..:S 16/L
2010. dec. 8. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát akkor most a pasiddal találkozol.. vagy egy szimpla barátoddal?


Mert ha a pasiddal talizol, akkor nem hiszem h kéne félni.. mert csak azért jársz vele mert szereted és jól érzed magad vele. Meg előtte nem kéne semmitől félned, meg titkaidnak sem kellene lennie meg "neki" semmi sem kínos.. szerintem.:) De am ha kevés ideje vagytok együtt, akkor lehet h az h még nem nagyon szoktatok össze.

Remélem segítettem.

2010. dec. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen köszi most megnyugodtam picit mert pár hónapja ismerkedtünk meg és még téll nem ismerem...neki ahogy láttam semmi sem kínos én viszont picit visszahúzódóbb vagyok...egyébként igen úgy értettem h a párommal találkozok...:)
2010. dec. 8. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Értem..

Akkor majd ki fog alakulni, az a lényeg h csak higgadtan / nyugodtan. Van idő.:)

2010. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah amúgy 16/ F :D
2010. dec. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget jobb így h egykorúak vagyunk legalább megértessz.dxdx
2010. dec. 10. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát..xD

Így van ez.:P

2010. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!