Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk nektek jól esne? Irjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek jól esne? Irjak neki? És ha nem válaszol? Én csak kedves akarok lenni!

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy pasival,jóban is vagyunk.Ma megy külfüldre.Ő vezet.És gondoltam irnék neki h úton van e és h vigyázzon magára!Szerintetek gáz?VAgy ne irjak?Fiúk jól esne ez nektek?VAgy még mit irjak?
2010. dec. 8. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól esne :)
2010. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp írd meg, hidd el, jól fog esni neki. Hajrá!
2010. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha össze akarsz vele jönni, akkor írj. Ha nem akarsz, akkor ne írj. A lényeg, hogy ne viselkedj félreérthetően, mert attól nincs rosszabb.
2010. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak attól félek nem fog válaszolni mert amit ő nem lát életbevágónak arra nem válaszol!És ilyenkor az önbizalmam lecsökken 0ra.
2010. dec. 8. 21:18
 5/8 A kérdező kommentje:
VAgy mit irjak neki?És ha már megérkezett?NEm gáz ha azt irom vigyázzon magára?
2010. dec. 8. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos azért nem minden srác örülne neki. Így könnyű azt írni, hogy írj neki nyugodtan:) de vannak dolgok azért amit ő nem pont úgy gondol amit ti igen. És azért egy hosszú utra ment. Szerintem írd meg neki, mert egy kedves üzenetnek nem lehet haragudni, csak azért nem mindegy mikor. Ezért várj egy kicsit, ne kapkod el még:)
2010. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok még, és az hogy vígyázzon magára nem gáz tud lenni, hanem anyáskodó:S ennyi hátránya van. Ha önálló és nem szereti ezt akkor hát más kérdés leccXD
2010. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írj neki nyugodtan, biztos nem esne neki rosszul. Viszont a rossz hír az, hogy valószínűleg közömbös vagy számára, mert nekem ha tetszik egy lány biztos hogy válaszolnék, akármit ír. Mind1. Azért hajrá! ;)


Jah, és ne felejtsd el lassan valahogy konkrétabban tudomására hozni, hogy tetszik neked, mert amúgy ennek így nem sok értelme lesz. Ha leráz, akkor legalább hamarabb tovább tudsz lépni.


21F

2010. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!