Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek milyen stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek milyen stílusú pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Amilyen én vagyok!!!
2010. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:
100%
amilyen az első! <3
2010. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknak igaza van!!!
2010. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

húú

köszi

nem azt kérdeztem h az elsővel mi van hanem h mien sítlusú pls raper v tck-s v mit tom én emo

2010. dec. 8. 18:44
 5/9 nielindi ***** válasza:
86%
jah!! akkor a férfiak, akiknek van egyénisége és nem áll be a gyökerek közé, h tömeg ember legyen. legyen stilusa, amit nem nő ki pár év után, mint a kis emok akik majd pár év mulva szégyellni fogják, h milyen kis patkányok voltak.
2010. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Ne legyen divatrocker/divatemo/divatpunk/divatakármi.


A barátom imádja a rockzenét, gitározik egy kis zenekarban, de kívülről egyáltalán nem látszik rajta hogy "rocker" lenne, ez nem azon múlik hogy valaki milyen ruhákat vesz fel...


Külsőre nem tudnék "ideált" mondani, ne legyen nagyon taszító az arca, bár lehet hogy bárkit meg tudnék szokni, ha amúgy teljesen összeillünk. De sok minden meg tud fogni egy fiúban, akár csak a szeme, a szája, a mosolya, nem kell tetőtől talpig modellnek lenni. Amit nem szeretek: szőkített haj, túlzselézett haj főleg ha "lenyalt" , nem szeretem ha piercingje van vagy ha túl sok tetoválása.


Belsőleg: legyen értelmes, inteligens. Nem kell, hogy diplomája legyen, vagy 6 nyelven beszéljen, nem ezen múlik. Vannak nagyon inteligens emberek 8 általánossal is. Bizonyos szintű műveltsége viszont legyen, tudjon a világ dolgairól.

Legyen kedves, egyáltalán ne legyen agresszív, se velem se másokkal (persze ha önvédelemből leüt egy részeget, akkor nem reklamálok :D), ne legyen önző, vegye figyelembe azt is amit a másik szeretne. Legyen képes kompromisszumot kötni.

Nem árt, ha ugyanaz az életfelfogásunk a fontosabb kérdésekben, ezt most nem részletezem.

Legyen hűséges persze, bízhassak benne.

Szeressen - ne csak mondja, nekem az is jó, ha ki se mondja, csak érezteti.

Legyen humorérzéke, ez nálam fontos. Tudjunk jókat nevetni együtt.

Merje előttem kimutatni az érzelmeit, és őszintén beszélni a számára kínos dolgokról is, és cserébe ő is vegyen komolyan engem az ilyen kérdésekben.



Ez csak egy általános valami, ami a gyakorlati életben persze nem úgy működik, hogy ha megtetszik a pasi akkor mindegyik pontot leellenőrzöm rajta :))

2010. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen életkorfüggő. Az amikor fiatalabb voltam rajongtam a rocker pasikért, viszont ahogy idősebb lettem mostanában a konzervatív/elegáns/polgári stílusú pasikért bolondulok. Sötét haj, fehér bőr, ing, szövetkabát, bőrkesztyű, kalap... 20/L
2010. dec. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább a hosszú raszta hajú fiúk!
2010. dec. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Visszafogott, férfias, kedves, már az első beszélgetés alkalmával érezzem, hogy ha összejövünk, akkor nem fog másfelé kacsintgatni, van egyénisége, öltözködésre kissé konzervatív (tetszik a kötött pulcsi & farmergatya összeállítás), gyűrűi ne legyenek, melírozott ne legyen, tudja, hogy mit akar, tetkó és piercing ne legyen, amolyan tipikus "rendes fiú":). Ne legyen feltűnése viszketegsége, beképzeltség nuku.

19/l

2010. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!