Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Női nyelven a "nem tudom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női nyelven a "nem tudom" mindig nemet jelent?

Figyelt kérdés
Ha randira hívod, és ez a válasz.
2010. dec. 6. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen. Csak nem akar megbantani.

18 f/karpatalja

2010. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom... :P
2010. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2010. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
:)) Ez jó kérdés. Szerintem nemet jelent, csak nem meri kimondani.
2010. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően igen, mert ha bejönnél neki, nyilván igent mondana, egy lány soha nem mondja azt, hogy nem tudom, ha biztosan tetszel neki. Viszont velem már volt olyan, hogy egy fiú járni akart velem, helyes volt meg aranyos, de 2 évvel fiatalabb nálam (én akkor 20, ő 18), és nem akartam tőle semmit barátságon kívül, én is mondtam neki először, hogy nem tudom, meg inkább nem stb., de aztán olyan kitartó volt, nekem meg nem volt akkor senki a láthatáron, hogy végül találkozgattunk, és 8 hónapig együtt is voltunk :)
2010. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és nálam a nemtudom nemet jelent.
2010. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem értem, hogy miért kell ilyen kódokat használni... Miért nem lehet egyértelműen megmondani, hogy mi is akar?
2010. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
mit
2010. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ebben a témában igen. Nem akarja egyből azt mondani, hogy nem, mert nem akar megbántani. De a háta közepére sem kívánja a dolgot.

21/L

2010. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Benga ***** válasza:
100%
Jah egyébként nem lenne egyszerűbb az, hogy megmondjátok h nem? szerintem sokkal egyenesebb, speciál engem jobban bánt az ha nem mondják meg, csak így h nem tudom, stb. Tudom, hogy nemet jelent, de legalább tartana annyira, h megmondja.
2010. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!