Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyek még utána ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyek még utána ha igen hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Egy lánynál eljátszottam magam vagyis megsértődtem azon h aztmondta rám h én csak a sexet akarom tőle pedig tényleg nem akkor nem futnék utána 2 éve... és mondtam neki hogyha ő így gondolja akkor pápá, de nagyon megbántam és nemtudok beletörődni h nem lehetek vele és ugye most nem is beszélünk mert megvagyunk sértődve és ez nagyon rossz. A lánynak 4 éve nincs senkije szal nemtudom h miért nem lehet esélyem nála vagy úgy az egészet nem értem :D Mert amikor még beszéltünk volt h nagyon aranyos volt de volt olyan is amikor úgy viselkedett velem mint vmi utolsó senkivel.
2010. dec. 4. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
bénának tart és egy senkinek. korotokra kíváncsi lennék...
2010. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vagy nagyon visszahúzódó

vagy nagyon nem jösz be neki

2010. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
20 a korunk :P
2010. dec. 4. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:

"most nem is beszélünk mert megvagyunk sértődve"


és 20 éves létetekre ilyen idióták vagytok h nem vagytok képesek emberek módjára megbeszélni a problémáitokat?

2010. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez kb. mint a hatévesek az oviban, mármint mikor a kis srác megsértődik mert a csaja másnak is kölcsönadta a lapátját.

Az meg, hogy valakinek 4 éve nincs senkije, nem jelenti azt, hogy ha bárki "hajlandó" vele járni, annak örvendezve az ölébe kéne pattannia és imádnia őt minden feltétel nélkül.

Mellesleg eléggé nehezen érthető amit írtál, nm csak 1, hanem legalább 10 vesszőre lett volna szükség... sztem... és meNJek.

2010. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!