Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főként lányok segítségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként lányok segítségét várom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vannak kivételesen szép lányok az iskolába.1-2 db.:)És szeretnék bejönni nekik,de ők túlzott érdeklődést nem mutatnak.Akikkel ők barátkoznak rossz utolsó bunkó ruppótlan prolik az én meglátásom szerint.Elegánsan öltözködök mindig változatosan,BMW-vel járok iskolába,nem tudok már mást megtenni.Még mielőtt mondanátok,nem vagyok bunkó....Kérdezzem meg vigyem -e el őket haza?Nem tudom.HELP
2010. dec. 4. 00:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

.I.(O.O).I.


;)

2010. dec. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Funktasztikus ***** válasza:
100%
rövid és tömör és kreativ válasz a 77es ügynöktöl:D
2010. dec. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyenért akar szimpatizálni nem megérdemli? :D

Ráadásul nincs is ilyen autóm, ergo nem is vagyok szimpatikus, minden lelkiismeretfurdalás nélkül "rajzoltam" ezt neki :D

2010. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Na de lényeg a lényeg kérdező, ha nem ismered az emberi értékeket akkor ne várd, hogy barátnőd lesz. Maximum olyan, aki csak az autódat szereti, arra pedig nem hiszem, hogy szükséged van.
2010. dec. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Funktasztikus ***** válasza:
100%
megnyugtatlak sztem sz*pni jol fog:D
2010. dec. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legalább nincs gond a méreteimmel.
2010. dec. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mivel árad belőled a felsőbbrendűségi érzés és a nagyképűség valamint egyértelműen a pénzeddel meg az autóddal vágsz fel, nem csoda, hogy a lányok inkább az általad "ruppótlan bunkóknak" aposztrofált fiúkkal állnak szóba. Szerintem a te olvasatodban minden szegényebb fiú egy büdös bunkó lehet... sajnálom, de ez ez a helyzet. Én is nagy ívben el szoktam kerülni az ilyeneket mint te.

24 N

2010. dec. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
1-2 db???? Mi, az, hogy darab? Az emberekről nem úgy beszélünk, mint a tárgyakról.
2010. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!