Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy még soha sem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

A külsőmmel biztos, hogy nincs probléma, sok lányt megkérdeztem már hogy hogyan nézek ki szerintük, és sokan mondták, hogy helyes vagyok, valaki azt hogy nem rossz, és ismeretlen lányok voltak tehát nem hinném hogy hazudtak.

Csajozni nem szoktam, valahogy nem szeretek csak úgy találomra odamenni egy ismeretlenhez, nehezen építek kapcsolatokat, ismeretlen emberekkel nehezen oldódom fel.

Volt már, hogy csak úgy odajött hozzám szórakozó helyen egy csaj, vagy buszon és beszélgettünk, de szerintem csak barátkozni akartak.Szóval nem értem mi lehet a gond.

20éves vagyok.


2010. dec. 3. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem látod a fától az erdőt! Soha a büdös életbe nem ülnék oda egy faszihoz barátkozási szándékkal. Te magad cseszted el, máskor jobban figyelj és merj odamenni a nőkhöz, de lehetőleg ne a szerinted helyes vagyok dumával :)
2010. dec. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha egy csaj odajön, és nem árulsz semmit, akkor akar valamit:)
2010. dec. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez általában akkor szokott lenni, ha csúnya az ember, de te egyszerűen vak vagy! Örülj h odamennek hozzád a lányok, és hajts rájuk, barátkozás céljából ritkán ismerkedik az ember ellenkező neművel! :D
2010. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt, akkor már nem is lesz. 28/F
2010. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

19:10

Köszi, te aztán tudsz lelkesíteni!:D

2010. dec. 3. 19:37
 6/11 heszter válasza:

Azért, a lányok se csak barátkozni akarnak:):):)

Főleg szórakozóhelyen:)


19 éves lány, akinek küldhetsz képet:):):):)


Ui.: (Feldobtad a napomat:):):)! Köszi!)

2010. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

11:44

Miért dobtam fel a napodat?:)

2010. dec. 6. 17:48
 8/11 heszter válasza:

"szerintem csak barátkozni akartak"

illetve

"nem értem mi lehet a gond"


Kommentek után visszaolvasva sem vicces? ;)


(A sok smiley azért volt, mert végig nevettem azon, hogy vannak még ilyen fiúk...:) amúgy kedves srác lehetsz, csak naiv;))

2010. dec. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nézd, a csajok általános dolgokról beszélgettek velem, nem nyomultak, ebből gondolom.

Amúgy meg meg lehetne mondani az igazat nem célozgatni, abból nem ért senki.

2010. dec. 7. 14:02
 10/11 heszter válasza:

Célozgatásból is értenek általában az emberek. Hmmm... lehet, hogy emiatt nem volt még barátnőd...


A lányok általában csak célozgatnak, nem pedig nyomulnak!


Nem akartalak megbántani :S


Szerintem tényleg nagyon kedves srác lehetsz, és nem sértésnek szántam a magyarázatom.

Nem kinevettelek!!! Csak tényleg nagyon feldobtad a napomat, mert vicces (jó értelemben), hogy vannak ilyen srácok is, akik azt hiszik, hogy a lányok csak barátkozni akarnak. (Főleg mert egy csomószor tényleg először barátkozni, ismerkedni szeretnénk, nem pedig azonnal beleugrani egy kapcsolatba v. az ágyba)

2010. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!