Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2 hete ismertem meg. Skyapon beszélgetünk minden nap, dícsér, hogy jól nézek ki stb, számomra meg nem közöbös a lány, mert nagyon tetszik és szerelmes vagyok belé. A gond csak az hogy több mint 300 km-e lakunk egymástól, de a téli szünetben találkozunk, mozi, kaja, meg beszélgetünk. Virágot nemtudom vigyek e neki, mert a hosszú úttól elhervadna, vmi plüssre gondoltam. És elmondhatom neki, hogy mennyire tetszik, esetleg szerelmet vallani neki? Normális válaszokat kérek, ajándék ügyben is, előre is köszi
2010. dec. 2. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

300 km még nem a világ vége, de hogy életben maradjon egy kapcsolat bizonyos érettség és függetlenség szükséges. mivel írtad, hogy téli szünetben tudnál menni hozzá, gondolom, még gimnazista vagy.

Elég nehéz a dolgod, de szerelmet semmiképp ne vallj, mert azzal csak megijeszted. Vihetsz neki plüss állatot, és mondhatod neki személyesen is, hogy kedveled, szépnek és okosnak találod, sőt szexinek is. Nem vagy könnyű helyzetben, azt látom.

De nekem is van egy barátnőm, ő is messze lakik ,és mégis működik, csak tudom, hogy hosszú távon lépni kell, közelebb kell költözni.

Azért sok sikert hozzá. 26f

2010. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Funktasztikus ***** válasza:
hát elsöre azt mondom hogy nem de ha jobban meg gondolom....nem vészes..csak ahogy irták komoly érettség és hüség kell hozzá és meg fontoltság!
2010. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kedves válaszolók, először is köszönöm a válaszotokat. A hűség szerintem működne részemről, mert nemvagyok egy nőfaló, ő meg olyan, hogy ha valaki iagzán szereti, akkor megbízik benne és megbecsüli. Én hallgatag és zárkózott típus vagyok, nehezen nyílok meg emberek előtt, ő meg beszédes leányzó. A szerelemvallást azért gondoltam, mert nemtudni mior találkozunk legközelebb és vannak kisebb kommunikációs gondok is XD, én magyar ő szlovák. Meg hát nemhinném, hogy el tudnám viselni ha valaki gyorsabb volna mint én, de szerencsére elfoglalt. És igen gimisek vagyunk mind a ketten.
2010. dec. 2. 18:23
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj eseleg még annyit leírhatnának a tapasztaltabb rókák, hogy egy lány milyen jelzéseket ad le az első randin és még írásban milyen jelzéseket küld a fiúnak hogy tetszik e neki stb. kössz
2010. dec. 2. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szerelmet ne valljál neki.

Úgyse venné komolyan, és lehet hogy kérdőre is vonna, hogy honnan tudod, hogy valóban szereted. Nekem ez volt első barátnőmnél. Inkább mondd azt neki a randi közepe-vége felé, hogy nagyon tetszik és jobban meg akarod ismerni. Ezért is vagy ott. :) Ezt is rohadt nehéz ám kimondani, hidd el.

Tegnapelőtt kib.szott nagyot égtem a táncpartnerem miatt. Elfelejtett eljönni táncra. Pedig gondoltam, hogy más is lehet köztünk, mint tánc, mert nagyon kétértelműek voltak a jelzései (csábos nézés, kedves csicsergés és mosolygás <-> elfelejtés, nem akar tánc előtt képet küldeni, leszáll egy megállóval előbb a viliről, amikor odáig beszéltük, hogy megyünk, hogy véletlenül se kísérgessem :) ). Utána beszéltünk is, hogy ezer bocsi tőlem, meg minden, de nagyon mérges voltam.

Tegnap mégis felhívtam: - Szia mizu? Tudunk beszélni? (Kötelező balf.szkodás.) - Hát köszi jól vagyok. Igen. - Azért hívlak, mert tetszel nekem, és szeretnélek megismerni. Találkozhatnánk táncon kívül is valamikor, hogy beszélgethessünk kicsit. - Hát az az igazság, hogy alakulóban vagyunk valakivel..., de nagyon kedves... stb. - Értem, de táncon még jók vagyunk? - Hát persze.

Ergo: Tudja, hogy bejön nekem. Majd 1-2 év múlva nem mondom azt, hogy lett volna egy lány, de nem léptem és lecsapták a kezemről. Lehet, hogy van jelöltje, lehet nincs, csak nem jövök be neki, és így egyszerűbb. Nem mondhatja azt, hogy beszari pasi vagyok, aki fél kimondani dolgokat. És hogy ő nem akarta, ezért ha meggondolja magát, neki kell visszakezdeményezni.

"Ajándék/rózsa" ügyben meg annyi, hogy virágot semmiképp első randira. Másfél hónapig messengereztünk egy éve egy lánnyal. Lebeszéltük az első randit. Vettem egy gyönyörű vörös rózsát. Fél órával korábban ott voltam már, jártam a környéket. 5 perccel előtte hívom, hogy merre van? Kinyomja. Izgulás. Negyed óra múlva, hogy fáj a foga. :S De azért másnap "betegen" bement dolgozni, csak éppen akkor fájt neki, amikor talizni kéne... Dudva a kukába. Harmadik randialkalom nagy nehezen összejött 3 hét múlva. Felhívom 10 perccel előtte, hogy jön -e. Amikor mondta, hogy igen, akkor vettem meg a dudvát, és csúnyább virágot kapott, meg teljesen el is ment a kedvem sok mindentől. Aztán nem lett semmi a lányból.

Inkább ne vigyél semmit. - Szia itt vagyok egy szál f.sszal, oszt annyi. :) Ha meg megérdemli, útközben még vehetsz neki csokit, meg kávét, vagy sört. :) Vagy nénikétől aluljáróban mezei dudva csokrot. Akkor legalább közvetlenül is találkozik azzal, hogy költöd rá a pénzt, mert ugyebár a vitt virágot nem látja, hogy fizettél érte, és akkor az már ingyé van, meg semmi. (De alapjában nem az ajándékon kell ügyezni.)

27f

2010. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ, még jöhetnek a hasznos válaszok
2010. dec. 4. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!