Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell így viselkednie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell így viselkednie?

Figyelt kérdés

A srác 25 éves, állandóan szemeztünk és egyértelműen kimutattuk, hogy bejövünk egymásnak, megkapta az elérhetőségem sőt én még írtam is neki, ezután a következő találkozásunkkor is nyomult, de nem szóban hanem nonverbális jelekkel, erre most meg semmit nem tesz. Minek játszik velem, fúj de utálom az ilyeneket. Ti is jártatok már hasonlóan? Akkor ezt most jobb, ha elfelejtem?

23L


2010. dec. 2. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne foglalkozz vele majd ha vmit komolyan akar akkor keresni fog ><
2010. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 elcy válasza:
100%

Ne hagyd hogy játszon veled...ha nem keres, akkor hagyd a francba ne hagyd magad be csapni!

Ha pedig igen.és komolyan gondolja,akor sok sikert! ;)

2010. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom vele, jó, mást nem is tehetek :S de ezek után számítottam volna arra, hogy lesz folytatás, és most elég sz˘/ar
2010. dec. 2. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
de mi az, hogy nem tesz semmit?Nem ír, nem keres, vagy mi?
2010. dec. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, forditva is megesik :-/ örül a találkozónak, áradozik hogy félt hogy megszakad a dolog stb. aztán jön egy hirtelen 180 fokos fordulat.
2010. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:( sajna se nem írt, se nem keresett. Kedves utolsó, hogy érted, hogy "jön egy 180 fokos fordulat? Szted még lehet belőle vmi?
2010. dec. 7. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:

nem, rosszul irtam. Jól érezte magát, jó volt minden, beszédtéma stb. aztán másnaptól már hiába kerestem, jöttek a lerázások. Ezért mondtam hogy 180 fokos hirtelen fordulat.

Persze esély mindig van

2010. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!