Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről NE beszélgessek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről NE beszélgessek egy lánnyal? Mik azok a témák amikkel elijeszteném?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Házassag, gyerek vallalás, mikor sexelunk :-) Na jo csak vicceltem! Nincs olyan téma amirol ne lehetne veluk beszélni. Mindenrol lehet csak nem mindegy mikor és hogyan. Ha irnál adot szituáciot akkor konnyebb lenne. Pl elos randi, ismerkedés stb..
2009. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1sore a szex. ne is viccelodj ilyesmivel mert lehet h komolytalannak fog tartani es azt hiszi h csak arra kellesz es h megbizhatatlan szoknyapecer vagy.


autok,foci,szamitogep, stb. hasonlo uncsi temak. persze ha o is nagy forma1 rajnongo az kivetel. de ha latod h untatja a tema hagyd abba, megha neked az a kedvenc temad is.


elozo kapcsolatok. ha nemreg szakitottal es meg nem heverted ki tlejesen, akkor se emlegesd folyton az exed. irto kellemetlen es 1 ido utan azon fog gondolkodni h miert is ulsz vele??


hogy milyen reszeg voltal tegnap ejjel.

hogy a haveredat felboritottad a toi toi-al egyutt.

hogy milyen rengeteg csajjal volt mar dolgod de te le se xarod oket es hasonlo macsos attitudok.


a temak a lanytol is fuggnek, en pl viccesnek talalnam ha felboritottad vna a haverod a toi toi-ba. (max felnek a kozeledben toi toit hasznalni:p)

2009. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Lehet más nő élvezi, és biztos is van ilyen, de engem kiakaszt, ha egy férfi a fociról és számítógépekről beszél.

De ez nagyon kétoldalú dolog, mert ha például a barátom a munkájáról beszél, hogy hány gyémántfúrót és távolságmérő lézert adott el, azt szeretem hallgatni. Olyan élvezettel tudja mesélni, hogy meg tudnám zabálni, pedig ez a téma sem annyira izgalmas egy nő számára.:)

Petranova

2009. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen például első randin.
2009. jan. 16. 19:23
 5/12 A kérdező kommentje:
Az ismerkedést kifejeltettem.:)
2009. jan. 16. 19:24
 6/12 anonim ***** válasza:
házasság, előző csajok, komoly kapcsolat (sokakat elijeszthet ha egyből ezzel meg a szeretlek-kel kezdesz) és ne fényezd agyon magad
2009. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Halál, a Nagy Ír éhezés, hüvelygomba, nemibetegségek, modellezés, számítógépes játékok, foci, más nők stb.
2009. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha egy picit is gondolkodsz, akkor magadtól is rájössz. (amúgy meg neked kell ismerni a lányt) Már ne is haragudj de van olyan lány akinek van humorérzéke és veszi a poént, és van olyan aki elküld a...szóval próbálgasd :)
2009. jan. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
időjárás
2009. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bármiről lehet, ha ízlésesen, és legfőképp visszafogottan adod elő.

1: úgyis kiderül, ha a lánynak nem szimpatikus a téma. Látni lehet rajta. Vagy témát vált, vagy megmondja, h unja, vagy "türelmesen" végighallgat és nem szól semmit

2: minden téma lehet izgalmas, ha nem akkora vehemenciával hozod elő. Engem pl egyáltalán nem érdekelnek az autók, nem is értek hozzájuk, de bátyám olyan lelkesen és érdekfeszítően tud beszélni róluk, h azt nem unom hallgatni. (párom már nem annyira "jó" a témában)

3: ha tetszel a lánynak, szívesen hallgat bármit, amit mondasz.

A fontos: a mértékletesség. Ne gondoljon fanatikusnak. Felhozhatod a házasság témát is, mint távlati terv ("én sem akarok agglegény maradni 50 éves koromig, de keresem az ideális nőt a házassághoz" - ez sok lánynak imponálhat) vagy "egyszer nekem is lesz egy ilyen járgányom" - ha nem érez úgymond veszélyt, akkor nem kell tartanod semmitől. :)

2009. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!