Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Gáz ez szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Gáz ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem tudok sem jégkorcsolyázni,sem görkorcsolyázni.

Sosem tudtam, egyszerűen utálok korcsolyázni és hiába próbáltam,de sosem sikerült becsületesen megtanulnom,mert alapvetően nem szeretem. Ja,és hangszeren sem tudok játszani

Ez mennyire gáz?


2010. nov. 30. 09:40
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

ok,és én mondtam,hogy örülök,hogy nektek nem fontos

csak azért írtam a többit,mert nem vagyok hülye,ahogy ti gondoljátok

ezért leírtam a szitut

2010. nov. 30. 10:04
 22/31 anonim ***** válasza:

Jól mondtad...Csak a pasid volt...Az az ember nem szeretett téged...

Viszont néha az építő jellegű kritikát el kell tudnod fogadni...Még, ha Te azt kigúnyolásnak is veszed...

Vannak emberek, akik nem tudnak visszavenni abból a stílusból, hogy másokat kinevessenek, mert ezt, vagy azt nem tudnak...De nyugi...Ők sem tudnak mindent és nekik is vannak hiányos ismereteik az életben...

2010. nov. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Akkor ez túltárgyaltuk :)
2010. nov. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem mindgig gúny amit Te annak olvasol. Tudod itt nincs hangsúly, nincs mimika
2010. nov. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Te azt hogy vennéd,ha valaki azt írja,hogy "Kérdező Te nem vagy normális" ? Bóknak nemigen tudtam venni,bocs

De nem is számít, nyugi

Ex-emnek köszönhetően semmi sem tud már kellőképpen bántani

2010. nov. 30. 10:11
 26/31 anonim ***** válasza:
Az nem gúny volt( bocsi)az véleménynyilvánítás
2010. nov. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A fenti példa is jól igazolja, hogy rosszul esik neked, ha másoknak van véleménye...Nem is biztos, hogy rosszindulatú...Csak egy hirtelen vélemény...

Tudod miért?! Mert olyan kérdést teszel fel, ami teljesen evidens egy férfi vagy srác és bármely ember részére...Csak valamiért neked nem az...Ez anomália...

Tehát Te kisebbnek érzed magad, mert nem tudsz korcsolyázni...És mert nem tudsz hangszeren játszani...

És?! Viszont lehet, hogy irodalomból és matematikából, ne adj isten történelemből meg kiváló vagy...Neked is csak van olyan tevékenység az életedben amiben jobb vagy...És akkor Te lenéznéd azt aki nem az benne?! Akkor az szerinted gáz?!

2010. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:

az én véleményem az ( és most jó arc vok h kulturáltan írom le :D (nem jelemzö rám) )


Egy fiunak nem az a lényeg h tudsz e korizni vagy sem (én tudok de nem várom el senkitöl sem) meg egyébként is tanulható a dolog, jó közös elfoglatság és gondolj bele h mekkora élmény hogy a barátod tanitott meg :D

2010. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Benga ***** válasza:
10:57 igazad van
2010. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
hát ez kur-vára gáz már ne is haragudj.... :\
2010. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!