Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek az arc vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek az arc vagy a test fontosabb egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Most csak a külsőségeket nézve szigorúan. Tehát ha van két fiú mondjuk, az egyiknek az arcvonásai tetszenek, de a teste kevésbé vonzó, ellenben a másiknak teszem azt izmos a teste, de az arca kevésbé jön be. Ilyenkor melyik fiút választjátok? Magyarán az arc vagy a test az ami jobban számít? Most feltételezzük azt, h belsőleg mind a kettő ugyan olyan. Életkort is írjatok lécci, köszi
2010. nov. 29. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én az előbbit;)
2010. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak az arc fontos nekik, ez az igazság.
2010. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy arcba bele tudsz szeretni, egy testbe nem.
2010. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem például a pasim nagyon édes, cuki arca van, de nagyon vékony...néha hiányolok egy kis bicepszet:P de azt se tudom elképzelni, hogy kigyúrt legyen, de ronda...18/L
2010. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ilyen nincsen szerintem. Legalábbis ezt gy nem lehet megmondani. Mert az ember nem úgy osztályoz egy pasit/nőt, hogy jó a teste de csúnya az arca, na tetszik? vagy szép az arca, de csúnya a teste..ilyen nincs.


Az összkép alapján döntünk és kész. Legalábbis én. :)

De az biztos, h az arc nálam nagyon sokat számít, de ugyanúgy a test is. Najó nyilván az jobban megfog, ha szép, csábos mosolya van, mintha nem lenne, hanem pl izmosabb lenne...de kinek mi a szép, stb.

Összkéép! :)

18L

2010. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam egyértelműen az arc. Az én barátom is elég vékonyka, de én így szerettem bele, mert az arca nagyon tetszik. Aztán persze már a teste is megtetszett ahhh :D Mindegy :D

Egyébként nem tudnék olyat mondani így az ismerőseim közül, vagy az emlékezetemből, akinek tetszik a teste, de a feje nem. És szerintem ez azért van, mert ha nem tetszik az arca, de a teste szuper akkor max megnézem, de az emlék nem marad meg.. Viszont ha egy fiúnak tetszik az arca, akkor emlékszek rá ;)

2010. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Egyiket se választanám. Amióta kinőttem a tinikorból, egyszerűen nem tud megfogni egy pasi a külsejével.
2010. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. Egyébként azért kérdezem, mert én is sajnos elég vékony vagyok, de szívproblémák miatt nem kondizhatok :S Az arcomat viszont szokták dícsérni, h jóképű vagyok aminek örülök is, csak a haverjaim mind izmosak már eléggé, én pedig nem és ez picit kellemetlenül érint :P
2010. nov. 29. 18:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Az arc mindenképp fontosab mint a test, amúgy nem baj, hogy nem vagy kigyúrt, én pl nem is szeretem a túlgyúrt pasikat.;)

Amúgy fura, mert eddig akik tetszettek, első pillanatban inkább taszítottak, szóval megfogott bennük valami, de először nem mondtam volna rájuk, hogy hűű de jól néznek ki.:P

2010. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha őszinte akarok lenni egyik se. Legyen helyes és izmos. Félmegoldás nem érdekel. Le lehet pontozni, de nekem igenis fontos a külső, pont annyira mint a belső.

Viszont a kettő közül, ha nagyon választani kell, akkor inkább az arcból adok lejjebb, mint a testből. Ott nincsenek olyan konkrét elképzeléseim. Csak, ha ránézek, akkor legyen benne valami ami megfog.

19/L

2010. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!