Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-24éves CSAJOK: Ha netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24éves CSAJOK: Ha netes társkereső után találkoztok pasival, akkor milyen találkozót szeretnétek?

Figyelt kérdés

Hello !


23 éves pasi vagyok.

Gondoltam, hogy kipróbálom a netes párkereső oldalt.


HA találkozni fogok egy csajjal, akkor ti csajok milyen találkozót szeretnétek?


Oké, tudom, hogy sétálni kellene, hogy beszélgethessünk, megismerjük egymást. Most viszont hideg van, ezért talán be kellene ülni valahova?

Cukrászdába üljünk be?, vagy mit szeretnétek egy ilyen találkozóhoz?


Miről beszélgessünk, hogy jó benyomást keltsek a lánynál?


köszi


2010. nov. 29. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
hm...én egy cukrászdának biztosan örülnék, és a legtöbb lány édesszájú :) esetleg ha bírja a pénztárcád, elviheted ebédelni is egy étterembe
2010. nov. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Mikor én voltam ilyen helyzetben, a sráccal abban állapodtunk meg, hogy elmegyünk egy sörözőbe meginni egy sört. Az egy kicsit ellazítja az embert. Nagyon jól sikerült. A 3. sör után már úgy beszélgettünk, mintha ezer éves barátok lennénk:D

23L

2010. nov. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezt azzal kellene megbeszélned,akivel találkozni fogsz :) Lehet,hogy ő plázában szeretne sétálgatni és ottbeülni egy mekibe vagy esetleg inkább sörözőbe menne vagy kávézóba,ahol nyugodtan lehet beszélgetni... Nem kell ám félni megkérdezni tőle :) Ha pl engem akart volna valaki cukrászdába vinni,akkor elszaladtam volna,annyira nem szeretek oda járni :D De embere válogatja,mint azt is,hogy miről dumáljatok. Kérdezgesd azok alapján,amit addig megtudtál róla,aztán egyszer csak elapjátok a fonalat. Mondjuk mindenről azért nem jó túl nyíltan beszélni első randin,azzal megijesztheted (volt barátnő téma pl)
2010. nov. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hát én a cukrászdár ajánlom.forro teás séta is jo lehet:) mondjuk ne orákra legyetek a hidegben.

Mikor a párom rám talált egy társkeresön mi olyan helyre mentünk ahol senki nincs rajtunk kivül igy jobban megnyiltunk egymásnak:)az alkohol randit nem ajánlom rossz véleményt is alkothat rolad

22/L

2010. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ez eléggé egyénfüggő, mondjuk a cukrászdának vagy plázának én sem örülnék. nálam is a sörözős verzió szokott bejönni :) plusz akkor pár csocsómeccs is ha mind2en szeretjük.

de aztán ha már itt a karácsonyi időszak, akkor karácsonyi vásárok, forralt bor, ilyesmi, aztán utána beülni valahova.

2010. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. nov. 29. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!