Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit irjak egy lánynak msn en?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak egy lánynak msn en?

Figyelt kérdés
irjatok már jó csajozos szövegeket vagy hogy miket kérdezzek töle már régota is merem néha szoktam vele egy két percet beszélni
2009. jan. 15. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincsenek "jó csajozós szövegek". Még az "jópofábbakat" is már kivülről ismeri minden lány, és kiütést kap tőle. Legfeljebb bókolj neki, és akkor legyél kreatív.

2. Te ismered, neked kell tudnod, hogy egyrészt mit tudsz eddig róval, mire vagy kíváncsi, másrészt - és ez az, ami sokkal fontosabb - mi az, amiről szívesen beszélne.

2009. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a leghatásosabb ha tudatod vele akár burkoltan) hogy tetszik neked.Felesleges barátkozos szöveggel kezdeni meg túlspilázni a dolgot,fogd fel ugy mint 1 lehetoséget,ha sikerul nyersz ha nem levonhatod a következtetést,tovább gyüjtheted a tapasztalataidat a hölgyekkel való kapcsoltaépitéssel kapcsolatban.Ami mindig igaz fiuk!!Tuti recept:egy gáláns,figyelmes fiu-férfi kis humorérzékkel és kis kitartással(még ha csak a látszatot szeretné is megtartani még meg nem kapja a hölgyet)a leghatásosabb.Fontos még hogy ne légy ragadós és ne látszódjon hogy majd meg döglessz érte:)
2009. jan. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"szia, mizu?"
2009. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Betüket, majd szavakat, majd mondatokat aztán csak szöveget. Majd doktori disszertációt.

És ha akkor sem untál rá, akkor írd meg neki az életműved.

2009. jan. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókkal értek egyet. Amit még hozzá szeretnék tenni, talán furcsának találod majd, mert nem a kérdésre válaszol: Ne msn-en!

Azt írtad, már régóta ismered, nyilván tetszik, akkor viszont azt, amit msn-en írnál, akár élőben is elmondhatnád neki, mert úgy hatásosabb és személyesebb. Akkor is, ha csak úgymond lazán csajozol (semmi komoly).

2009. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Írj rá hogy szia

Meg hogy hogy van..Bármiröl beszélhetsz vele normális kereteken belül:)

L/14

2009. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zozi84 válasza:
Hetek óta max egy napig tart egy csevegés egy csajjal, ennek ellenére tök jól elbeszélgetek velük. Valahogy én is úgy érzem, nem nagyon nyerő ez az internetes ismerkedés :) Talán azért, mert nem barátként közelítem meg a dolgokat - bókolás, túlzott megnyílás. Kíváncsi vagyok a véleményetekre? Amúgy élőben is ismerkedtem lányokkal, az jobban müködött. :) 26/F
2010. nov. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelj nekem van egy módszerem hogy hogy tudhatsz meg róla dolgokat kérdezd meg egy idő után hogy van e kedve olyat játszani hogy mindenki kérdez 1-1 et és nem ér kamuzni igy megkérdezhetsz tőle szinte bármit amire nem sértődik be :D nálam ez bevált próbáld ki
2011. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!